• Wybierz format / typ produktu

Gazetki reklamowe - spożywcze, meblowe, odzieżowe, AGD, RTV

 

Gazetki reklamowe są niezastąpione przy wszelkich akcjach promocyjnych reklamujących wybrane produkty z oferty, a także do cyklicznego informowania Klienta o zmianach w stałej ofercie.

 

Projekt graficzny
Do druku gazetek należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu.

Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne po lewej stronie konfiguratora produktu. W przypadku nie posiadania własnego projektu, mogą Państwo zlecić jego wykonanie naszej drukarni. Czas potrzebny na wykonanie projektu jest doliczany dodatkowo do terminu podawanego w konfiguratorze produktu.

 

Druk gazetek
odbywa się w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK.

 

Papier
Do druku gazetek reklamowych stosujemy papier kredowany matowy lub z połyskiem. Przy nakładach kilkutysięcznych celem zapewnienia wysokiej jakości produktu stosujemy papier kredowany z połyskiem 130g. W przypadku znacznych nakładów liczonych w dziesiatkach tysięcy gramatura papieru stanowi znaczną, często większą część produktu, dlatego jej obniżanie wpływa wydatnie na cenę/  Ciekawą propozycją dla gazetek reklamowych (gdzie najważniejszymi aspektami są waga gazetki oraz jej cena), jest papier objętościowy - spulchniany, posiada on większą grubość, sztywność oraz lepsze wypełnienie, dzięki czemu obniżając gramaturę papieru do np. 70g uzyskujemy niższą wagę gazetki, niżsżą jej cenę oraz efekt jakościowy zbliżony do znacznie grubszego papieru kredowanego pozwalając zachować wysokie walory użytkowe produktu.

 

Oprawa
Gazetki wieostronne mogą być wykonywane w formie zszywanej lub wielokrotnie składanej (falcowanej) np na krzyż, zygzak, na pół i na pół, itd. forma składana jest korzystniejsza cenowo w stosunku do oprawy szytej.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z drukarnią.