• Wybierz format / typ produktu

Notesy firmowe z miękką okładką

Druk notesów reklamowych, firmowych z okładką - cennik

Drukarnia Designer kompleksowo obsłuży Państwa w zakresie druku notesów firmowych z okładką.

 

Wykonanie:

Cały proces realizacji zlecenia na druk notesów firmowych z okładką wykonujemy samodzielnie bez pośredników czy podwykonawców. Dzięki dobre ceny ceny oraz terminy są gwarantowane.

Sposób klejenia drukowanych notesów z okładką pozwala na swobodne wyrywanie poszczególnych kartek.

Notesy firmowe z okładkąklejone na gorąco z boku lub z góry. Sposób klejenia umożliwia wyrywanie kartek.

W ofercie posiadamy także notesy na metalowej spirali. W notesach spiralowanych mogą występować okładki oprawione materiałem lub autorskie - z nadrukiem. Opcjonalnie okładki materiałowe mogą posiadać zaokrąglone rogi.

 

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu notesu firmowego z okładką nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

 

Papier

Do druku notesów firmowych z okładką stosujemy w środku przede wszystkim papier Amber Graphic 80 g. Dla wymagających klientów proponujemy papier 90g lub papier Amber Preprint 100 g, który jest bielszy i grubszy. W ofercie posiadamy także papiery ozdobne i barwione takie jak papier Lessebo Design Ivory 100 g i kolorze kremowym.

Okładkę notesu firmowego drukujemy standardowo na papierze kredowanym o gramaturze 200 g, następnie laminujemy go folią matową lub z połyskiem. Maksymalna grubość papieru na okładkę to 300 g.

 

Format:

Notesy firmowe z okładką występują w trzech popularnych formatach: A6, A5, A4, oraz 2 opcjach: 50 i 100 kartek w bloku.

 

Druk:

Notesy firmowe z okładką drukujemy w technologii offsetowej w kolorze, czerni lub w specjalnej kolorystyce Pantone na maszynie offsetowej Heidelberg Speedmaster, zapewniając najwyższą jakość.

 

Inne:

Dla notesów firmowych z okładką opcjonalnie udostępniamy wiercenie 2 lub 4 otworów, pozwalające umieszczać wyrwane karki w segregatorze.


 

 

Wnętrze notesu firmowego może być czyste - bez nadruku, lub posiadać linie, kratkę i logo firmy.

Notesy z okładką mogą zostać zaopatrzone w otwory (tylko wewnętrzne kartki) pozwala to umieszczać kartki w segregatorze bez potrzeby użycia dziurkacza.

Przykładowy notes firmowy w kratkę, z logo, klejony od boku z otworami na segregator.

Notes firmowy może posiadać wnętrze wydrukowane w kratkę, linie lub wg indywidualnego projektu wedle uznania klienta.

Przykładowy notes firmowy w kratkę, z logo, klejony od góry.

 

Notes firmowy z firmową okładką posiadający kartki wewnątrz bez nadruku.

Przykładowy notes firmowy - czysty, klejony od góry.