• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę

WIZYTÓWKI Ekskluzywne - produkt dla wymagających Klientów

Projektowanie i wydruk wizytówek. Cennik dostępny na stronie. Drukarnia Designer

cechy produku:

  1. druk indywidualny - oznacza to, że na arkuszu drukarskim drukujemy tylko wyłącznie Twoje wizytówki, dzięki temu jest pełna dowolność pod względem rodzaju zastosowanego papieru oraz kolorystyki druku, a także innych specjalnych opcji jak dowolny lakier czy powlekanie folią.
  2. dowolny format - wybór popularnych formatów jak 90x50 mm, 85x55 mm lub innych dowolnych.
  3. dowolna kolorystyka - druk z palety CMYK, Pantone lub HKS
    Tanie wizytówki drukowane cyfrowo lub w offsetowo w palecie CMYK nie mają możliwości uzyskania niektórych barw wcale, a większość kolorów uzyskiwanych jest poprzez rastrowanie (drobne kropki) i nakładanie kilku barw co powoduje, że kolor nie jest jednolity, a teksty nie są tak wyraźne jak z litej barwy.
  4. szeroki wybór papierów - gładkie, fakturowane, ozdobne, barwione, itp.
  5. uszlachetnianie powierzchni - laminowanie folią matową lub z połyskiem, a także lakierowanie punktowe wyskokopołyskliwym lakierem UV lub tłoczenie.
  6. krótki termin realizacji - około 3 dni robocze, z możliwością przyspieszenia, to szczególnie ważne w biznesie.
  7. prestiż - twoja wizytówka wyróżni się na tle pozostałych.

Wizytówki lakierowane punktowo (wybiórczo) - cennik, Drukarnia Designer

Wizytówki laminowane folią mat i lakierowane UV

Na szczególną uwagę zasługuje ten rodzaj efektu. Powierzchnia wizytówki jest najpierw laminowana folią matową, a następnie lakierowana punktowo wysokopołyskliwym lakierem UV. Wygląda to bardzo efektownie i podkreśla lakierowane elementy. Stosujemy to w szczególności na powierzchniach logo firm lub czasem na elementach graficznych zastosowanych na wizytówkach.

Wizytówki gładkie wydrukowane w Pantone, cennik, drukarnia

Papier gładki niepowlekany

Gładka matowa elegancka powierzchnia wizytówki bez użycia laminowania folią matową. Ze względu na to, że papier nie jest powlekany powierzchniowo, kolory druku wyglądają ciemniej niż na papierach kredowanych, jednak wpływa to korzystnie na trwałość nadruku - nie występują problemy ze ścieraniem się farby.

Wizytówki wydrukowane na papierze fakturowanym.

Papier fakturowany


Istnieje wiele odmian papierów z fakturą powierzchni, która nadaje wizytówce ozdobny wygląd. Dostępne są także odmiany papierów fakturowanych, dodatkowo barwionych np. popielate, brązowe, ecru, czy inne. Ze względu na to, że tego rodzaju papiery nie są powlekane powierzchniowo, kolory druku wyglądają ciemniej niż na papierach kredowanych, wpływa to jednak korzystnie na trwałość nadruku pod względem odporności na zarysowania.

Wizytowki gładkie laminowane folią - cennik

Wizytówki laminowane folia matową

Wizytówki na gładkich matowych papierach powlekanych obowiązkowo należy laminować folią, gdyż eliminuje to tendencje do ścierania się i rysowania farby. Farba w przypadku tego papieru nie wsiąka w jego powierzchnię (jak w przypadku papierów niepowlekanych) tylko jest utrwalana na powierzchni w postaci cienkiej warstwy. Laminowanie folią dodatkowo usztywnia wizytówkę i nadaje jej łagodnej i jednorodnej powierzchni (farba na kredowanym papierze matowym ma tendencje do błyszczenia się). Papier kredowany (powlekany) wpływa na lepsze natężenie kolorów w porównaniu do papieru bez powlekania.

Wizytówki wydrukowane na papierze ozdobnym

Wizytówki na papierze ozdobnym


Papiery ozdobne pozwalają uzyskać efekty niedostępne w druku, różnego rodzaju struktury papieru ozdabiane metalicznymi dodatkami, znakami wodnymi, kolorowymi włóknami itp. znajdują zastosowanie wtedy, gdy chcemy by nasze wizytówki wyróżniały się na tle pozostałych spotykanych na codzień. Zastosowanie ciemnych odmian papieru jak czarny ciemnozielony, bordowy, brązowy czy inne powoduje, że musimy się ograniczyć do kolorów druku mocno kryjących jak srebrny czy złoty. Istotny jest fakt, że nawet papier o jasnym odcieniu ma wpływ na efekt końcowy druku z użyciem określonej farby. Np. niebieska farba po położeniu na żółty papier spowoduje, że wydruk będzie zielony (!).

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu wizytówki nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

Pamiętaj zlecanie projektu niesprawdzonym grafikom nie zawsze się opłaca. Projekt to często ułamek kosztów druku, nie ryzykuj, nie warto! grafik amator nie pokryje kosztów ponownego druku... i będzie unikał odpowiedzialności za swoje błędy. Nie zawsze to co pokaże na ekranie będzie wyglądać tak samo po wydrukowaniu, profesjonalne projektowanie to złożony temat, a nie improwizacja.

Format:

Wymiar 90x50 mm, 85x55 mm lub wielokrotność. Uniwersalny format pozwala zastosować ten produkt jako wizytówkę, kalendarzyk, metkę do odzieży i wiele innych.

Pamiętaj przy projektowaniu stosuj marginesy 5 mm nie umieszczaj ważnych detali przy krawędzi wizytówki, tolerancja przy krojeniu to około 1 mm. Tło zawsze powiększ o 2 mm poza format docelowy na każdą stronę.

 

 

Printhub.pl Drukarnia Online