• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę

Kartki okolicznościowe / świąteczne, itp.

Wydruk kartek, karnetów świątecznych, firmowe, okolicznościowe - cennik, drukarnia

Oferujemy indywidualny druk kart okolicznościowych.

Opis produktu

Kartki okolicznościowe / świąteczne drukujemy indywidualnie, dzięki czemu mamy pełną dowolność w projektowaniu. W przypadku kartek świątecznych udostępniamy przy zamówieniu wzornik kilkuset gotowych projektów do wyboru.

 

Wykonanie:

Kartki okolicznościowe / świąteczne drukujemy w pełnym kolorze na wysokogatunkowym papierze kredowanym 350 g - popularnie stosowanym do druku wizytówek. Papier ten charakteryzuje wysoka białość i sztywność, jego grubość to około 0,35 mm. Dodatkowo w ofercie można znaleźć podstawowy wybór ozdobnych papierów fakturowanych.

Format:

Dzięki temu że druk jest wykonywany indywidualnie do dyspozycji mamy dowolne formaty typu A6, DL, A5 czy także w postaci karnetu 2x A6, 2x DL czy 2x A5 a także inne na indywidualne zamówienie.

 

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu kartki świątecznej nasze studio za opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt. Do dyspozycji posiadamy obszerną bazę wzorów graficznych, które możemy w dowolny sposób modyfikować. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub ich retusz.

Printhub.pl Drukarnia Online