• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Kupony rabatowy z wydrukowanymi zmiennymi kodami alfanumerycznym Kupony rabatowy z wydrukowanymi zmiennymi kodami alfanumerycznym
Kupony rabatowe z wydrukowanymi zmiennymi, unikalnymi kodami paskowymi Kupony rabatowe z wydrukowanymi zmiennymi, unikalnymi kodami paskowymi

Kupony rabatowe, ulotki, bilety
ze zmiennym kodem alfanumerycznym lub paskowym

 

Oferta druku kuponów ze zmiennym kodem

Oferujemy Państwu kupony rabatowe - ulotki drukowane ze zmiennym kodem numerycznym, alfanumerycznym lub kodem paskowym, adresem itp. Każdy kupon czy bilet może zawierać 1 lub więcej zmiennych kodów, adresów, tekstów. W przypadku kilku kodów na 1 ulotce są one umieszczane jeden pod drugim w jednej kolumnie.


Kodowanie kuponów i biletów

może być wykonane na wiele sposobów. Może być to drukowana numeracja sekwencyjna np. od 0001 do 1000 w postaci cyfrowej lub kodu paskowego. Może być to również zmienny kod alfanumeryczny lub dowolny zmienny tekst - w tym przypadku do druku należy dostarczyć kody w postaci pliku *.CSV lub *.XLSX (Excel). W pliku każdy kolejny wiersz pierwszej kolumny powinien zawierać inny właściwy kod. Ilość kodów w 1 pliku nie jest ograniczona.

Nowoczesne Systemy e-commerce pozwalają generować unikalne kody rabatowe w postaci plików CSV, XLS itp. Uzyskane plik z kodami możemy wykorzystać do druku na kuponach, ulotkach rabatowych. Klient który dokona zakupu i otrzyma unikalny kod rabatowy zazwyczaj zachowa kupon celem dokonania korzystnej transakcji w przyszłości. Dzięki temu zabiegowi przywiązujemy klientów do siebie i motywujemy do systematycznych zakupów w promocyjnej cenie.


Jak drukujemy kupony z unikalnym kodem?

Kupony rabatowe, ulotki i bilety drukujemy z plików PDF w pełnym kolorze (Euroskala) CMYK jedno lub dwustronnie. Kody drukowane sąt zawsze w kolorze czarnym.  Druk kuponów, biletów, ulotek z unikalnym kodem wykonywany jest na papierze niepowlekanym 120 lub 170g w dowolnym formacie strony nie większym niż A4.


Termin druku kuponów personalizowanych

Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń i służymy fachowym doradztwem. W przypadku nietypowego wykonawstwa lub pytań dotyczących przygotowania materiałów prosimy o kontakt z drukarnią.

Printhub.pl Drukarnia Online