• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Kupony rabatowe z wydrukowanymi zmiennymi kodami alfanumerycznym Kupony rabatowe z wydrukowanymi zmiennymi kodami alfanumerycznym
Kupony rabatowe z wydrukowanymi 3 różnymi kodami paskowymi na każdym kuponie. Kupony rabatowe z wydrukowanymi 3 różnymi kodami paskowymi na każdym kuponie.
4 unikalne kody na 1 ulotce, oddzielone perforacją 4 unikalne kody na 1 ulotce, oddzielone perforacją

Kupony rabatowe, ulotki, bilety
ze zmiennym kodem alfanumerycznym,  paskowym lub QR


Produkujemy druki w dowolnej formie
z numeracją sekwencyjną lub unikalnymi kodami zapisanymi cyfrowo, w kodzie paskowym lub QR kodzie

 

Oferta druku kuponów ze zmiennym kodem

Oferujemy Państwu kupony rabatowe - ulotki drukowane ze zmiennym kodem numerycznym, alfanumerycznym, kodem paskowym, QR kodem, adresem itp. Każdy kupon czy bilet może zawierać 1 lub więcej zmiennych kodów, adresów, tekstów. W przypadku kilku kodów na 1 ulotce są one umieszczane jeden pod drugim w jednej kolumnie.


Kodowanie kuponów i biletów

Może być wykonane na wiele różnych sposobów:

  • Numeracja sekwencyjna np. od 0001 do 1000
  • Kodowanie alfanumeryczne w postaci unikalnych kodów wynikających z kombinacji cyfr i liter
  • Kodowanie kombinowane, stała treść + zmienna liczbowa lub alfanumeryczna

Sposób wyrażenia kodowania może być także wykonany w różny sposób:

  • Numeracja cyfrowa
  • kod paskowy
  • kod QR

W przypadku zmiennych losowych kodów alfanumerycznych  lub zmiennych w postaci tekstów np. Nazwiska, adresy itp. do druku należy dostarczyć treść w postaci pliku *.XLSX (Excel) lub *.CSV . W dostarczanym pliku każdy kolejny wiersz pierwszej kolumny powinien zawierać inny właściwy kod. Ilość kodów w 1 pliku nie jest ograniczona.

Nowoczesne Systemy e-commerce pozwalają generować unikalne kody rabatowe w postaci plików CSV, XLSX itp. Uzyskane plik z kodami możemy wykorzystać do druku na kuponach, ulotkach rabatowych, biletach, itp. Klient który dokona zakupu i otrzyma unikalny kod rabatowy zazwyczaj zachowa kupon celem dokonania korzystnej transakcji w przyszłości. Dzięki temu zabiegowi przywiązujemy klientów do siebie i motywujemy do systematycznych zakupów w promocyjnej cenie.


Jak drukujemy kupony z unikalnym kodem?

Kupony rabatowe, ulotki i bilety drukujemy z plików PDF w pełnym kolorze (Euroskala) CMYK lub czerni jedno lub dwustronnie. Kody i zmienne drukowane są zawsze w kolorze czarnym. Druk kuponów, biletów, ulotek z unikalnym kodem wykonywany jest na papierze niepowlekanym lub powlekanym (matowym lub z połyskiem) w gramaturach od 120 do 350g.


Dodatkowe ulepszenia dla druków kodowanych

Druki personalizowane ze zmiennym kodem możemy dodatkowo udoskonalać w następujący sposób:

  • Laminowanie folią matową lub z połyskiem, dodatkowo usztywnia, zwiększa trwałość i walory estetyczne.
  • Perforacja - umożliwia wyrywanie poszczególnych kodów z kartki.
  • Bigowanie - w przypadku sztywnych papierów pozwala na łatwe składanie kuponu uzyskując formę karnetu.
  • Sztancowanie - pozwala wykroić dowolne kształt, np. formę karty kredytowej z narożnikami okrągłymi lub wykonać otwór uzyskując formę zawieszki.

W celu konsultacji technicznych możliwości zapraszamy do kontaktu ze specjalistą poprzez chat Skype: designer75 lub numerem telefonu 601 501 502.


Termin druku kuponów personalizowanych

Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń i służymy fachowym doradztwem. W przypadku nietypowego wykonawstwa lub pytań dotyczących przygotowania materiałów prosimy o kontakt z drukarnią.

Printhub.pl Drukarnia Online