• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Karnet wizyt, składany na pół wydrukowany obustronnie na papierze powlekanym matowym 350g Karnet wizyt, składany na pół wydrukowany obustronnie na papierze powlekanym matowym 350g
Przykładowe realizacje na wydruk wizytówek. Przykładowe realizacje na wydruk wizytówek.
Wizytówki drukujemy ekspresowo, odbiór gotowych wizytówek może być nawet w dniu złożenia zlecenia! Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu w formacie PDF wykonamy go dla ciebie. Wizytówki drukujemy ekspresowo, odbiór gotowych wizytówek może być nawet w dniu złożenia zlecenia! Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu w formacie PDF wykonamy go dla ciebie.

Ekspresowy druk wizytówek

✔doskonała jakość ✔błyskawiczna realizacja ✔odbiór nawet za godzinę :)


Drukujemy wizytówki o dowolnym kształcie
wyróżnij się i zaskocz swoich klientów.
Zamówienia już od 50 szt. bez drogich wykrojników.

Najnowsze wysokiej klasy maszyny produkcyjne.


 

Aby wizytówki zrobiły dobre wrażenie na odbiorcach należy zadbać o szczegóły. Zamawiający powinien dokładnie przemyśleć wybór takich parametrów, jak:

  • rodzaj papieru ‒ na przykład satynowy, matowy, błyszczący, kredowy, offsetowy
  • gramatura papieru ‒ najczęściej wykorzystywany jest papier o gramaturze 350  lub 400
  • rodzaj zadruku ‒ wybierać możemy między wizytówkami zadrukowanymi jednostronnie lub dwustronnie
  • uszlachetnienia ‒ zainteresowany do wyboru ma uszlachetnienia folią błyszczącą, matową, strukturalną, lakierem
  • format i typ ‒ zdecydować się można na wydruk wizytówek pionowych lub poziomych, standardowych oraz składanych, w różnych formatach, na przykład 90 x 50 mm, 85 x 55 mm
  • wykończenie ‒dostępne są  wizytówki z zaokrąglonymi lub z ostrymi rogami, możesz również opracować własny kształt.

Jak zaprojektować wizytówki?

Projekt wizytówki powinien być odpowiednio przemyślany i dostosowany do specyfiki konkretnej branży. Warto pamiętać, że inne projekty sprawdzą się w przypadku kreatywnej agencji reklamowej, inne w przypadku salonu fryzjerskiego, a jeszcze inne będą odpowiednie dla kancelarii prawnej. Zastanówmy się więc jaka powinna być nasza wizytówka i jaki motyw powinien na niej przeważać ‒ elegancka, kreatywna, kobieca i pełna uroku, w stylu klasycznym, nowoczesnym itd.

Podczas doboru kolorów (najczęściej z palety CMYK) warto zdecydować się barwy, które już w jakiś sposób kojarzą się z firmą, na przykład na takie, które występują w logo.

Pamiętajmy, że wizytówka to nie tylko design - ważne jest, aby znalazły się na niej wszystkie istotne informacje, przede wszystkim takie, jak:

  • imię i nazwisko właściciela
  • adres firmy
  • dane kontaktowe
  • bardzo skrótowy opis oferty


Jak przygotować wizytówki do druku?

Do druku wizytówek należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Prosimy zachować 5 mm marginesy dla tekstu i innych ważnych elementów wizytówki. W przypadku zamawiania wizytówki o nietypowym kształcie, na ostatniej stronie pdf należy umieścić kontur wykroju.

Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Jeżeli gdy nie posiadasz własnego projektu, możesz wybrać gotowy szablon w naszym konfiguratorze lub zamówić projekt.

 

Drukowane wizytówki ‒ zalety

Wizytówki to doskonałe narzędzie marketingowe, dzięki któremu możemy przedstawić samych siebie jest również firmę, w której pracujemy bądź naszą własną w bardzo pozytywnym świetle. Wręczanie wizytówek jest bardzo dobrym sposobem na nawiązanie kontaktów z kontrahentami, partnerami biznesowymi, jak również z potencjalnymi klientami. Właśnie dlatego podczas spotkań biznesowych, targów, konferencji, a także akcji promocyjnych bądź społecznych dobrze pamiętać o wręczeniu estetycznych wizytówek.

 

Jak drukujemy wizytówki?

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku wizytówek od lat. Dbamy o to, by wizytówki wyróżniały się estetyką. Zapewniamy sprawną realizację z zamówień i szybką wysyłkę wizytówek pod wskazany adres.

Druk wizytówek odbywa się w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK w wysokiej rozdzielczości, co pozwala zamieszczać kolorowe logotypy i zdjęcia. Kalibracja maszyn drukujących odpowiada profilowi Fogra 51.

Wizytówki drukujemy na matowym papierze kredowanym 350g (grubość 0,34 mm) zapewniającym wysoką sztywność i jakość wydruku. Na specjalne zamówienie można wykonać wizytówki na innych wskazanych papierach jeżeli są one powszechnie dostępne.


Jakie uszlachetnienia dostępne są dla wizytówek?

Polecamy uszlachetnianie wizytówki w postaci laminat foliowy matowy, błyszczący lub softtouch, a także lakier wybiórczy na wybrane elementy, np. logo. Uwaga wizytówki z uszlachetnieniami mają dłuższy czas realizacji.

Printhub.pl Drukarnia Online