• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Wizytówki drukujemy ekspresowo, odbiór gotowych wizytówek może być nawet w dniu złożenia zlecenia! Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu w formacie PDF wykonamy go dla ciebie. Wizytówki drukujemy ekspresowo, odbiór gotowych wizytówek może być nawet w dniu złożenia zlecenia! Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu w formacie PDF wykonamy go dla ciebie.
Przykładowe realizacje na wydruk wizytówek. Przykładowe realizacje na wydruk wizytówek.
Wydrukowane wizytówki pakujemy w estetyczne pudełko z kartonu Wydrukowane wizytówki pakujemy w estetyczne pudełko z kartonu

Wydruk wizytówek szybko i starannie

 

Aby wizytówki zrobiły dobre wrażenie na odbiorcach należy zadbać o szczegóły. Zamawiający powinien dokładnie przemyśleć wybór takich parametrów, jak:

  • rodzaj papieru ‒ na przykład satynowy, matowy, błyszczący, kredowy, offsetowy
  • gramatura papieru ‒ najczęściej wykorzystywany jest papier o gramaturze 350  lub 400
  • rodzaj zadruku ‒ wybierać możemy między wizytówkami zadrukowanymi jednostronnie lub dwustronnie
  • uszlachetnienia ‒ zainteresowany do wyboru ma uszlachetnienia folią błyszczącą, matową, strukturalną, lakierem
  • format i typ ‒ zdecydować się można na wydruk wizytówek pionowych lub poziomych, standardowych oraz składanych, w różnych formatach, na przykład 90 x 50 mm, 85 x 55 mm
  • wykończenie ‒dostępne są  wizytówki z zaokrąglonymi lub z ostrymi rogami


W przypadku standardowych produktów i usług warto postawić na wizytówki o standardowych parametrach. Jeśli natomiast skupiamy się na ekskluzywnych produktach, przeznaczonych dla wąskiego grona klientów, lepszym rozwiązaniem będą wizytówki jakości premium.

 

Jak zaprojektować wizytówki?

Projekt wizytówki powinien być odpowiednio przemyślany i dostosowany do specyfiki konkretnej branży. Warto pamiętać, że inne projekty sprawdzą się w przypadku kreatywnej agencji reklamowej, inne w przypadku salonu fryzjerskiego, a jeszcze inne będą odpowiednie dla kancelarii prawnej. Zastanówmy się więc jaka powinna być nasza wizytówka i jaki motyw powinien na niej przeważać ‒ elegancka, kreatywna, kobieca i pełna uroku, w stylu klasycznym, nowoczesnym itd.

Podczas doboru kolorów (najczęściej z palety CMYK) warto zdecydować się barwy, które już w jakiś sposób kojarzą się z firmą, na przykład na takie, które występują w logo.

Pamiętajmy, że wizytówka to nie tylko design - ważne jest, aby znalazły się na niej wszystkie istotne informacje, przede wszystkim takie, jak:

  • imię i nazwisko właściciela
  • adres firmy
  • dane kontaktowe
  • bardzo skrótowy opis oferty


Jak przygotować wizytówki do druku?

Do druku wizytówek należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Prosimy zachować 5 mm marginesy dla tekstu i innych ważnych elementów wizytówki.

Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Jeżeli gdy nie posiadasz własnego projektu, możesz wybrać gotowy szablon w naszym konfiguratorze lub zamówić projekt.

 

Drukowane wizytówki ‒ zalety

Wizytówki to doskonałe narzędzie marketingowe, dzięki któremu możemy przedstawić samych siebie jest również firmę, w której pracujemy bądź naszą własną w bardzo pozytywnym świetle. Wręczanie wizytówek jest bardzo dobrym sposobem na nawiązanie kontaktów z kontrahentami, partnerami biznesowymi, jak również z potencjalnymi klientami. Właśnie dlatego podczas spotkań biznesowych, targów, konferencji, a także akcji promocyjnych bądź społecznych dobrze pamiętać o wręczeniu estetycznych wizytówek.

 

Jak drukujemy wizytówki?

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku wizytówek od lat. Dbamy o to, by wizytówki wyróżniały się estetyką. Zapewniamy sprawną realizację z zamówień i szybką wysyłkę wizytówek pod wskazany adres.

Druk wizytówek odbywa się w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK w wysokiej rozdzielczości, co pozwala zamieszczać kolorowe logotypy i zdjęcia

Wizytówki drukujemy na matowym papierze kredowanym 350g (grubość 0,34 mm) zapewniającym wysoką sztywność i jakość wydruku. Na specjalne zamówienie można wykonać wizytówki na innych wskazanych papierach jeżeli są one powszechnie dostępne.


Jakie uszlachetnienia dostępne są dla wizytówek?

Polecamy uszlachetnianie wizytówki w postaci laminat foliowy matowy, błyszczący lub soft touch, a także lakier wybiórczy na wybrane elementy, np. logo.

Printhub.pl Drukarnia Online