"Designer" to jedna z pierwszych drukarni internetowych w Polsce, początki działalności firmy sięgają roku 1995. Od 2023 sprzedaż produktów prowadzimy jako Printhub Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Ciągła analiza rynku i jego potrzeb pozwoliła nam przygotować ofertę internetową dopasowaną do potrzeb Klientów. Inwestycje w coraz to lepsze technologie i sprzęt celem eliminacji pośrednictwa w realizowaniu zleceń, zaowocowały zwiększeniem się oferty, polepszeniem jakości, skróceniem terminów i obniżeniem cen naszych usług. Wysoce zaawansowany system wycen online pozwala obecnie zaoszczędzić Państwu cenny czas i wycenić nawet nietypowe produkty w kilkanaście sekund.

 

Łatwa komunikacja drukarnia - klient

Konsultanci są osiągalni poprzez

 • komunikatory Skype, whatsup, messenger
 • e-mail
 • telefoniczne
 • biuro drukarni

Dla spraw pilnych umożliwiamy kontakt z drukarnią 7 dni w tygodniu w godzinach od 8 do 22

 

Kompetentna obsługa

 1. Kontaktując się z biurem obsługi klienta Drukarni Designer mają Państwo pewność, że rozmawiają z osobami z wieloletnim praktycznym doświadczeniem w temacie przygotowania i druku, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na nurtujące pytania.
 2. Nie marnują Państwo swojego cennego czasu na próby porozumienia się z sekretarką, praktykantem lub przypadkowymi osobami, które odebrały telefon, a nie znają odpowiedzi na Państwa tak ważne pytania.
 3. Uprzejmość, kompetencja i pomocne rady są od lat standardem w Drukarni Designer, co zostało udokumentowane w setkach pozytywnych opinii naszych Klientów które są dostępne do wglądu na stronie głównej serwisu Drukarni.

 

Szeroka oferta produktów

Bardzo szeroka oferta produktów pozwalająca zaopatrzyć każdą firmę w potrzebne materiały firmowe i reklamowe począwszy od pieczątki, szyldu, wizytówki do dużych wielkoformatowych lub wielostronnych prac. Zamawiając w jednej firmie zyskują Państwo status stałego Klienta i wszelkie przywileje z tym związane, jak oszczędność czasu, lepszą spójność drukowanych materiałów, lepsze ceny, realizację poza kolejnością.

 

Automatyczne wyceny, zamawianie, płatności i sprawdzanie plików do druku online bez wychodzenia z domu

Serwis kosztorysujący Drukarni Designer online jest jednym z pierwszych w Polsce i zarazem jednym z najbardziej rozbudowanych, przewyższa inne dostępne serwisy online.

 1. Łatwa wycena zarówno standardowych jak i niestandardowych formatów i produktów bez ograniczenia do szablonowej oferty.
 2. Zamawianie produktów w zróżnicowanych kombinacjach ilościowo - formatowych w jednym zamówieniu, np. wizytówki firmowe dla poszczególnych osób w różnych ilościach.
 3. Makiety produktów dostępne są od ręki zarówno dla produktów standardowych jak i tych nietypowych z zaznaczeniem najróżniejszych szczegółów istotnych podczas projektowania, takich jak pola niedrukowalne, czy zasłonięte np. w kopertach czy kalendarzach celem uniknięcia nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze zlecenia.
 4. Podglądy produkcyjne dla ładowanych prac - bardzo istotną innowacją w naszym serwisie online jest ładowarka do plików która generuje podglądy do druku dla plików PDF i TIF z zaznaczeniem najważniejszych linii jak: cięcie, składanie, margines, spad, a także oznacza pola niewidoczne lub zasłonięte co pozwala uniknąć błędów przy projektowaniu. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że podglądy generowane są bezpośrednio przez RIP (Raster Image Processor) produkcyjny, a nie jak w konkurencyjnych drukarniach przez inne aplikacje co gwarantuje w 100% pokrycie podglądu ekranowego z wydrukowanym później materiałem.
 5. Szeroki wybór papierów, nakładów, a także mnóstwo opcji dodatkowych daje niezrównane możliwości wyceny różnych potrzebnych produktów.
 6. Zaawansowany system do kalkulacji prac wielostronnych jak katalogi, czasopisma czy książki, pozwala wygodnie skonfigurować dowolny produkt bez szablonowych ograniczeń.
 7. Jawność wszelkich składowych kosztów pozwala na łatwą ocenę dopłat za poszczególne opcje w produkcie i łatwy ich dobór do swojego budżetu.
 8. W każdej chwili mamy możliwość zapisania danej wyceny celem szybkiego powrócenia do niej w przyszłości.
 9. Terminy ekonomiczne pozwalające na zakup popularnych produktow w znacznie korzystniejszych cenach.
 10. System obliczający koszty dostawy do dowolnego kraju Europy z możliwością wyboru dostawy w paczkach lub na paletach.
 11. Darmowa archiwizacja prac na życzenie.

 

Czytelność przebiegu zlecenia

Bez względu na to czy zamówienie złożono w biurze Drukarni czy przez serwis online mają Państwo w każdej chwili dostęp do informacji na temat postępu nad nim.

 1. Postęp nad realizacją zleconych prac na druk jest widoczny z poziomu panelu klienta oraz poprzez e-mail.
 2. Łatwy bezpośredni kontakt z osobą prowadzącą Państwa zlecenie ułatwia komunikację i oszczędza cenny czas.
 3. Wygodne wznawianie starych zleceń z możliwością wprowadzania zmian.

 

Dotrzymujemy terminów realizacji

Wiemy jak ważny jest termin dostawy materiałów firmowych, dlatego bezwzględnie dbamy o dotrzymywanie gwarantowanych terminów.
Dla wyjątkowych przypadków udostępniamy ekspresowe 24 godzinne i krótsze terminy realizacji.

Znakomita organizacja pracy w naszej drukarni pozwala za dopłatą przyśpieszyć realizację zleceń w przypadku nagłej potrzeby zgłoszonej przez Klienta.

 

Dbamy o jakość

Najnowocześniejszy system workflow do przetwarzania plików do druku offsetowego, zapewniający możliwie najlepszą reprodukcję obrazu posiada między innymi następujące standardy:

 1. 4096 odcieni dla każdej składowej barwnej zamiast standardowych 256 - owocuje brakiem paskowania nawet na długich i łagodnych przejściach tonalnych.
 2. Wysoce zaawansowane funkcje wspomagania pasowania w druku jak anamorphic, feathered trapping (zalewkowanie) - maskują niechciane przesunięcia w kolorach (wynikające z nieuniknionych nieznacznych deformacji papieru podczas procesu druku), które mają tendencje do występowania na cienkich papierach.
 3. Automatyczne impozycje wielostronnych prac.
 4. Rastrowanie hybrydowe i stochastyczne wysokiej gęstości - pozwalające odwzorować najdrobniejsze detale drukowanych obrazów, a także reprodukować odcienie poniżej 2 %, i powyżej 95% które są nieosiągalne przy konwencjonalnym rastrowaniu AM 175 LPI będącym standardem w większości drukarni offsetowych.
 5. Kolory i przyrosty punktu rastrowego w druku skalibrowane spektrofotometrycznie zgodnie z obowiązującą normą ISO 12647-2:2004 i kontrolowane densytometrycznie z dokładnością do +/- 0.15 gęstości optycznej.

Nowoczesne maszyny drukujące wyposażone są w specjalistyczne systemy wpływające na znaczną poprawę jakości drukowanych prac takie jak:

 1. System usuwania tzw. "śmieci" z płyty drukującej, redukujący prawie całkowicie występowanie popularnych skaz w postaci białych kropek w różnych losowych miejscach na drukowanych powierzchniach o dużym natężeniu kolorem, np. powierzchnie apli. W naszej drukarni popularnie unikane przez wiele innych drukarni offsetowych aple nie są żadnym problemem.
 2. System kontroli temperatury wałków farbowych podczas procesu druku - dzięki temu rozwiązaniu warunki dla procesu druku i gęstości farby biorącej w nim udziału są stałe, bez względu na prędkość i czas druku, popularnie spotykane maszyny drukujące nie posiadają tej funkcji przez co temperatura farby i jej konsystencja wciąż się zmienia co wpływa niekorzystnie na niestabilność kolorów w druku.

Doskonałe warunki panujące na hali maszyn

Stosujemy system nawilżania wysokociśnieniowego na bazie wody poddanej procesowi zmiękczenia i osmozy odwróconej - dzięki stałej odpowiedniej wilgotności powietrza z użyciem wody laboratoryjnej czystości uzyskujemy

 1. Brak unoszącego się kurzu na hali maszyn
 2. Brak ładunków elektrostatycznych utrudniających procesy produkcyjne
 3. Brak problemów z nadmiernym rozciąganiem się papieru podczas druku, co podwyższa znacznie ostrość druku

 

Dbamy o środowisko naturalne

 1. Matryce CTP używane do procesu druku są wytwarzane w technologii bezprocesowej, całkowicie bez użycia chemii. Zużyte aluminiowe matryce drukarskie trafiają do do recyclingu.
 2. Dzięki komputerowym systemom wspomagającym narząd maszyny do druku, ilość odpadów papieru trafiającego do recyclingu jest zminimalizowana.
 3. Stosujemy systemy optymizacji zużycia energii elektrycznej.
Główny budnynek Drukarni Designer tuż przy drodze krajowej nr 10, kilka minut drogi od Szczecina
Bezpieczny, darmowy parking dla Klientów
Biuro drukarni

wycinek z gazety

Artykuł z gazety "Profit" z poczatku lat 2000
dowodzi o popularności naszej oferty i stabilnej pozycji na rynku.

Produkcja matryc CTP

dokładność na każdym kroku

Maszyna drukująca Speedmaster 102
Druk offsetowy
 
Druk cyfrowy, solwentowy - wielkoformatowy
Składanie ulotek na różne sposoby
Oprawa klejona i szyta katalogów

Laminowanie papieru folią

Oklejanie samochodów grafiką reklamową
Printhub.pl Drukarnia Online