Podkładka z klipsem z nadrukiem reklamowym Podkładka z klipsem z nadrukiem reklamowym

Podkładka z klipsem / Clipboard z nadrukiem logo

 

Zastosowanie podkładek z klipsem

Podkładki z klipsem / clipboardy z logo mające szerokie zastosowanie na wszelkich konferencjach. Jej twarde podłoże pozwala swobodnie pisać dokumenty przygotowane do prezentacji są skutecznie trzymane przez metalowy klips.

 

Jak wykonana jest podkładka z klipsem - clipboard?

Podkładka z klipsem (clipboard) wykonujemy z grubej na 2 mm tektury litej, na którą naklejamy wydrukowane i zalaminowane folią arkusze. Zewnętrzna okleina jest większa i zachodzi na okleinę wewnętrzną około 10-15 mm z każdej strony, tworząc rodzaj ramki. Na górnej środkowej części montujemy chromowany klip do trzymania kartek. Nasze produkty charakteryzuje wysoka estetyka i jakość wykonania.


Jak przygotować projekt do druku podkładki z klipsem?

Projekt graficzny clipboarduy należy przygotować w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Przy projektowaniu należy zachować marginesy minimum 10 mm oraz w przypadku tła innego niż białe - spad 15 mm (format powiększony o 15 mm z każdej strony projektu). Projekt gotowy do druku dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3 (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji).


Jakie są możliwości druku na clipboardzie?Jak dostarczamy clipboardy?


Jakie są sposoby wysyłki podkładek z klipsem?


Printhub.pl Drukarnia Online