• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Kalendarz trójdzielny ścienny Kalendarz trójdzielny ścienny
Kalendarz trójdzielny posiada zaokrąglone narożniki, co zabezpiecza je wydatnie przed zaginaniem. Kalendarz trójdzielny posiada zaokrąglone narożniki, co zabezpiecza je wydatnie przed zaginaniem.
Kalendarz trójdzielny nie posiada łączeń między główką a plecami kalendarza. Kalendarz trójdzielny nie posiada łączeń między główką a plecami kalendarza.
Plecy kalendarza trójdzielnego posiadają skrzydełka przytrzymujące bloczki kalendarium. Plecy kalendarza trójdzielnego posiadają skrzydełka przytrzymujące bloczki kalendarium.
Opcjonalny lakier wybiórczy na główce kalendarza trójdzielnego Opcjonalny lakier wybiórczy na główce kalendarza trójdzielnego
Kalendarz trójdzielny po złożeniu. Kalendarz trójdzielny po złożeniu.
Wydrukowany kalendarz trójdzielny jest pakowany w kopertę. Wydrukowany kalendarz trójdzielny jest pakowany w kopertę.

Kalendarze trójdzielne
✓firmowe ✓reklamowe ✓z nadrukiem logo ✓ na zamówienie


Opis kalendarzy trójdzielnych
standardowych, dużych i ekstra dużych. 


Indywidualny kolorowy nadruk firmowy (CMYK) na główce i plecach kalendarza trójdzielnego zabezpieczony lakierem pozwala projektować bez ograniczeń.

Technologia druku offsetowa zapewnia wysoką rozdzielczość, gładkie przejścia tonalne, równomierność natężenia kolorów i korzystną cenę - szczególnie przy większych seriach. Do druku kalendarzy trójdzielnych stosowany jest wysokogatunkowy karton jednostronnie powlekany o gramaturze 275 g który nadaje sztywność i robi pozytywne wrażenie na odbiorcach.


Główka oraz plecy w całkowitym wymiarze od 315x670 do 350x880 mm w naszych kalendarzach trójdzielnych stanowią jednorodną całość. Ta unikalna cecha wyróżnia nasze produkty na tle wielu konkurencyjnych produktów i daje szereg korzyści takich jak:

 • wyższa estetyka i trwałość kalendarza
 • większa powierzchnia reklamowa
 • możliwość tworzenia ciągłej kompozycji graficznej od główki aż po plecy.


Zaokrąglone narożniki kalendarza trójdzielnego (główki i pleców) podwyższają estetykę i zmniejszają ryzyko ich rozdwajania. Główka kalendarza posiada zawieszkę w postaci otworu o średnicy 3 mm.

Kalendarium składające się z trzech bloków o wymiarach 315x140 mm, drukowane w dwóch kolorach: czarny i czerwony, trzech językach: polski, angielski, niemiecki, składa się z 12 kartek które można wyrywać, zawiera imieniny. Spód bloczków wzmacniany jest sztywnym kartonem w celu zwiększenia jego wytrzymałości. W komplecie przesuwne okienko do zaznaczania bieżącego dnia.

Specjalne nacięcia na plecach kalendarza trójdzielnego spełniają funkcję skrzydełek przytrzymujących bloki kalendarium.

Kalendarz składamy i pakujemy w białą papierową kopertę samoklejącą, która zabezpiecza kalendarz przed rozkładaniem i uszkodzeniem się podczas transportu.

Opcjonalnie:

 • laminat mat/połysk na plecach i główce.
 • lakier błyszczący nakładany wybiórczo.
 • główka wypukła wykonana z grubej tektury.
 • kolorowy nadruk na kopercie.
 • koperta kartonowa z nadrukiem lub bez.
 • indywidualny projekt kalendarium.

 


 

 

Opis kalendarzy trójdzielnych ekonomicznych


Indywidualny kolorowy nadruk firmowy (CMYK) na główce i plecach kalendarza trójdzielnego pozwala projektować bez ograniczeń.

Technologia druku cyfrowa (stosowana przy kalendarzach z serii EKO) zapewnia krótki czas realizacji zlecenia oraz korzystną cenę już przy zamówieniach kilku sztuk. Jakość reprodukcji obrazu ustępuje technologii offsetowej, jednak w wielu przypadkach różnica jest trudna do rozpoznania. Do druku kalendarzy trójdzielnych ekonomicznych stosowany jest wysokogatunkowy karton jednostronnie powlekany o gramaturze 250 g.


Główka oraz plecy w naszych kalendarzach trójdzielnych stanowią jednorodną całość. Ta unikalna cecha wyróżnia nasze produkty na tle wielu konkurencyjnych produktów i daje szereg korzyści takich jak:

 • wyższa estetyka i trwałość kalendarza
 • większa powierzchnia reklamowa
 • możliwość tworzenia ciągłej kompozycji graficznej od główki aż po plecy.


Kalendarium drukowane w dwóch kolorach: czarny i czerwony, trzech językach: polski, angielski, niemiecki, składa się z 12 kartek które można wyrywać, zawiera imieniny. Spód bloczków wzmacniany jest sztywnym kartonem w celu zwiększenia jego wytrzymałości. W komplecie przesuwne okienko do zaznaczania bieżącego dnia.

Kalendarz składamy i pakujemy w białą papierową kopertę samoklejącą, która zabezpiecza kalendarz przed rozkładaniem i uszkodzeniem się podczas transportu.

Opcjonalnie:

 •  laminat mat/połysk na plecach i główce.
 •  kolorowy nadruk na kopercie.
 •  koperta kartonowa z nadrukiem lub bez.
Printhub.pl Drukarnia Online