• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Koperty C5 z kolorowym nadrukiem firmowym Koperty C5 z kolorowym nadrukiem firmowym
Koperty firmowe C5 z nadrukiem na całej powierzchni. 5 mm biały margines jest obligatoryjny. Koperty firmowe C5 z nadrukiem na całej powierzchni. 5 mm biały margines jest obligatoryjny.
Koperty DL z okienkiem i nadrukiem Logo Koperty DL z okienkiem i nadrukiem Logo
Koperty DL z okienkiem i firmowym nadrukiem Logo Koperty DL z okienkiem i firmowym nadrukiem Logo

Koperty z nadrukiem

Wśród licznych czynności biurowych ważne miejsce zajmuje wysyłanie korespondencji firmowej. Zapytania ofertowe, pisma urzędowe, a nawet okolicznościowe życzenia świąteczne – wszystko to wymaga użycia kopert. Jako że właściciele firm dużą wagę przywiązują do szczegółów wpływających na pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa, coraz częściej dbają o to, aby koperty były spersonalizowane. Wpływa to pozytywnie na wizerunek firmy, a jednocześnie jest doskonałą reklamą. Z tego powodu niezwykle popularne są obecnie estetyczne koperty z nadrukiem.


Drukowanie kopert

Drukowanie na kopertach pozwala ozdobić je firmowym logo lub dowolnym napisem. Dzięki temu koperta jest spersonalizowana i nie trzeba umieszczać na niej ręcznie danych firmy. Kolorowy, wysokiej jakości druk cyfrowy sprawia, że informacje są doskonale widoczne, a do tego nadruk charakteryzuje się dużą estetyką, co przekłada się na pozytywny wizerunek firmy.


Drukowanie kopert – nasza oferta

W naszej ofercie znajduje się kilkanaście rodzajów kopert, które możemy ozdobić dowolnym nadrukiem. Koperty w wielu formatach, pełne lub z oknem, otwierane z góry lub z boku to liczne możliwości personalizacji. Wystarczy, że dostarczysz nam plik graficzny, a my przygotujemy dla Ciebie odpowiedni projekt.


Co zyskasz dzięki naszej ofercie?

  • Spersonalizowany wygląd firmowych kopert.

  • Doskonałą jakość wydruku.

  • Możliwość wydruku w niskim nakładzie – już od 50 sztuk.

  • Projekt do akceptacji.

  • Szybki czas realizacji.

Chciałbyś nadać swojej korespondencji firmowej estetyczną formę? Zapoznaj się z naszą ofertą drukowania kopert.


Adresowanie i personalizacja kopert

Drukarnia oferuje druk kopert firmowych z logo oraz druk kopert ze zmiennymi danymi (adresowanie kopert).

Koperty adresowane pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy podczas wysyłania systematycznej korespondencji.
Średni koszt zaadresowania 1000 kopert waha się w przedziale 50-100 zł, jest to nie duży koszt w porównaniu do żmudnej pracy ręcznej która zajęła by wiele godzin.


Adresowanie (personalizacja) drukowanych kopert jest możliwa do wykonania po dostarczeniu wraz ze zleceniem na drukowanie kopert adresowanych pliku XLSX z zawartymi danymi adresatów. Dane personalne adresatów należy umieszczać w pliku xlsx w osobnych wierszach, przyjmując kolejne kolumny do poszczególnych danych adresowych.

Opis kolumn z danymi personalnymi w pliku XLSX

  • A - Nazwa firmy
  • B - Imię i nazwisko
  • C - Ulica
  • D - Kod i miasto
  • E - Kraj

Na kopertach poszczególne dane będą drukowane w kolumnie.


Jak przygotować projekt do wydruku kopert firmowych?

Projekty do wydruku kopert firmowych przyjmujemy w formacie PDF przygotowane w rozmiarze zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne na stronie konfiguratora produktu. Przy projektowaniu kopert firmowych należy uwzględnić biały 5 mm margines. W przypadku nie posiadania własnego projektu na koperty firmowe, mogą Państwo zlecić jego wykonanie naszej drukarni.


Jak drukowane są koperty firmowe?

Druk kopert firmowych odbywa się w pełnym kolorze Euroskala CMYK. Kolory specjalne ze wzornika Pantone dostępne na specjalne zamówienie od ilości minimum 3000 sztuk.


Na jakich kopertach drukujemy?

W zależności od rozmiaru koperty firmowej, papier posiada gramaturę w przedziale 75g do 90g. Na specjalne zamówienie drukarnia dostarcza również koperty o podwyższonej gramaturze np. 120g. W razie zapotrzebowania na niestandardowe koperty firmowe prosimy o kontakt z obsługą drukarni w celu sprawdzenia ich dostępności.


Jaki sposób zamykania mają oferowane koperty firmowe?

Koperty firmowe dostarczane są w wykonaniu z paskiem zabezpieczającym klej, po zerwaniu paska koperta zostaje sklejona. Nie drukujemy kopert samoklejących bez paska zabezpieczającego.


 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z drukarnią tel. 91 852 22 22

Printhub.pl Drukarnia Online