Koperty

  • Wybierz format / typ produktu
Koperta z okienkiem prawym Koperta z okienkiem prawym
Koperta z zadrukiem całostronnym Koperta z zadrukiem całostronnym
Koperta z zadrukiem częściowym Koperta z zadrukiem częściowym

Koperty firmowe z nadrukiem Logo

 

Drukarnia oferuje druk kopert firmowych z logo oraz druk kopert ze zmiennymi danymi (adresowanie kopert)

Koperty adresowane pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy podczas wysyłania systematycznej korespondencji.
Średni koszt zaadresowania 1000 kopert waha się w przedziale 50-100 zł, jest to nie duży koszt w porównaniu do żmudnej pracy ręcznej która zajęła by wiele godzin.

Projekty do wydruku kopert firmowych przyjmujemy w formacie PDF przygotowane w rozmiarze zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne na stronie konfiguratora produktu. Przy projektowaniu kopert firmowych należy uwzględnić biały 5 mm margines. W przypadku nie posiadania własnego projektu na koperty firmowe, mogą Państwo zlecić jego wykonanie naszej drukarni.

Druk kopert firmowych odbywa się w pełnym kolorze Euroskala CMYK. Kolory specjalne ze wzornika Pantone dostępne na specjalne zamówienie.

W zależności od rozmiaru koperty firmowej, papier posiada gramaturę w przerdziale 75g do 90g. Na specjalne zamówienie drukarnia wykonuje również koperty o podwyższonej gramaturze np. 120g. W razie zapotrzebowania na niestandardowe koperty firmowe prosimy o kontakt z obsługą drukarni w celu sprawdzenia dostępności.

Koperty firmowe dostarczane są w wykonaniu z paskiem zabezpieczającym klej, po zerwaniu paska koperta zostaje sklejona. Nie drukujemy kopert samoklejących bez paska zabezpieczającego.

Adresowanie (personalizacja) drukowanych kopert jest możliwa do wykonania po dostarczeniu wraz ze zleceniem na drukowanie kopert adresowanych pliku XLSX z zawartymi danymi adresatów. Dane personalne adresatów należy umieszczać w pliku xlsx w osobnych wierszach, przyjmując kolejne kolumny do poszczególnych danych adresowych.

Opis kolumn z danymi personalnymi w pliku XLSX

  • A - Nazwa firmy
  • B - Imię i nazwisko
  • C - Ulica
  • D - Kod i miasto
  • E - Kraj

Na kopertach poszczególne dane będą drukowane w kolumnie.

 

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z drukarnią tel. 91 852 22 22

Printhub.pl Drukarnia Online