Metki odzieżowe

  • Wybierz format / typ produktu
Wydrukowane metki do odzieży Wydrukowane metki do odzieży

Metki odzieżowe, etykiety kartonowe, przywieszki do odzieży drukowane na zamówienie

 

Projekt do druku

Do druku metek / etykiet / przywieszek itp. należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Przy projektowaniu prosimy zachować marginesy minimum 3 mm oraz spad 2 mm. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu w sklepie drukarni. Drukarnia może wykonać projekt wg wskazówek klienta. Czas potrzebny na wykonanie projektu jest dodawany do terminu podawanego w konfiguratorze produktu.

 

Papier na metki

Metki do odzieży drukujemy na matowym papierze kredowanym 350g (grubość 0,34 mm) zapewniającym wysoką sztywność i jakość wydruku. Przy dużych zamówieniach, zastosowanie cieńszego papieru 250g może wplynąć korzystnie na cenę.

 

Format metek

W standardowej ofercie drukarni występują metki proste i składane na pół w kilku popularnych. 

 

Druk metek

Metki odzieżowe drukujemy w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK. Opcjonalnie w druku może być zastosowany kolor specjalny z palety Pantone, np. złoty, srebrny lub inny niedostępny w standardowej palecie Euroskala CMYK. Druk z palety Pantone jest dostępny w naszym cenniku tylko dla wyższych nakładów.

 

Uszlachetnianie metek

Metki do odzieży można dodatkowo uszlachetnić stosując laminat foliowy matowy, błyszczący lub soft touch, a także lakier wybiórczy na wybrane elementy, np. logo.

 

Otwór

W metkach wiercimy otwory o średnicy 5 mm lub 3 mm na środku lub w narożniku.

Printhub.pl Drukarnia Online