• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Metki do ubrań wydrukowane na papierze makulaturowym typu eko Metki do ubrań wydrukowane na papierze makulaturowym typu eko
Etykiety do ubrań wydrukowane na papierze z recyclingu Etykiety do ubrań wydrukowane na papierze z recyclingu
Zaprojektuj własny kształt metki, etykiety, a my je wykonamy. Zaprojektuj własny kształt metki, etykiety, a my je wykonamy.
Własne metki do odzieży w dowolnym kształcie dostępne już w małych nakładach. Własne metki do odzieży w dowolnym kształcie dostępne już w małych nakładach.
Etykiety do odzieży wydrukowane w kolorach specjalnych Pantone (srebrny) Etykiety do odzieży wydrukowane w kolorach specjalnych Pantone (srebrny)
Metki do ubrań wydrukowane w kolorach specjalnych Pantone (srebrny) Metki do ubrań wydrukowane w kolorach specjalnych Pantone (srebrny)
Własne metki / etykiety do ubrań / odzieży wydrukowane w kolorach CMYK Własne metki / etykiety do ubrań / odzieży wydrukowane w kolorach CMYK
Metki do ubrań składane na pół, 4 otwory nakładające się po złożeniu. Metki do ubrań składane na pół, 4 otwory nakładające się po złożeniu.

Metki, etykiety, przywieszki kartonowe
z dziurką, z logo, do ubrań, odzieży

z własnym nadrukiem, drukowanie na zamówienie

 

Jak przygotować projekt graficzny do druku własnej metki, etykiety
w kształcie prostokąta?

Projekt graficzny Metki / etykiety należy przygotować w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Przy projektowaniu należy zachować marginesy minimum 3 mm oraz w przypadku tła innego niż białe - spad 2 mm (format powiększony o 2 mm z każdej strony). Projekt gotowy do druku dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3 (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji).


Jak przygotować projekt graficzny do druku własnej metki, etykiety
w kształcie innym niż prostokąt?

Projekt powinien być przygotowany w rozmiarze zgodnym z zamawianym produktem. Dokument PDF przygotować w taki sposób, że na pierwszej stronie znajduje się projekt metki, a na drugiej kontur wykroju kształtu metki. Położenie konturu cięcia na stronie drugiej powinno odpowiadać położeniu metki na stronie pierwszej dokumentu PDF. Gotowy do druku projekt metki dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3. (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji)


Co zrobić jeżeli nie posiadasz projektu do druku własnej metki, etykiety?

Projekt metki możesz zamówić w naszej drukarni. W tym celu przygotuj czytelny opis oraz materiały wysokiej jakości, które pozwolą nam go sprawnie wykonać. Termin realizacji projektu etykiety jest ustalany indywidualnie i nie jest uwzględniony w terminie realizacji zamówienia podawanym w konfiguratorze produktu na stronie drukarni.

 

Jakie podłoża stosuje się do drukowania metek, etykiet?

Metki do odzieży drukujemy na wysokogatunkowy matowym papierze kredowanym 350g (grubość 0,34 mm) zapewniającym wysoką sztywność i doskonałą jakość wydruku. Przy dużych zamówieniach setki tysięcy sztuk, zastosowanie cieńszego papieru 250g może wpłynąć korzystnie na cenę. Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni pozwala szybko sprawdzić różnice w cenie druku na poszczególnych papierach.

 

Jak drukowane są metki, etykiety do ubrań?

Druk odbywa się w w pełnym kolorze palecie Euroscale CMYK lub Pantone w wysokiej rozdzielczości 2400 DPI co pozwala to odwzorować zdjęcia, napisy i znaki graficzne w najdrobniejszych szczegółach. W kolorach CMYK wydruki można zamawiać już od 100 sztuk. Druk w kolorach specjalnych Pantone pozwalające stosować farby takie jak złoty, srebrny i inne niedostępne w palecie CMYK dostępny jest wyłącznie przy dużych seriach (dziesiątki tysięcy sztuk)


Jaki rozmiar i kształt może posiadać własna metka, etykieta do ubrań?

Konfigurator na stronie naszej drukarni, umożliwia zamówienie metki do ubrań prostej oraz składanej w dowolnym formacie i kształcie. Dla metek prostych oraz składanych dostępne są opcje pozwalające wybrać rodzaj narożników (proste oraz zaokrąglone) oraz rozmiar i umiejscowienie otworu. W przypadku wybrania metki - twój własny kształt, wykrój metki może być całkowicie dowolny.

 

Jakie uszlachetnienia dostępne są w druku metek, etykiet?

W celu uatrakcyjnienia wyglądu metek można wybrać szereg opcji poprawiających ich wygląd.

  • Lakierowanie całopowierzchniowe mat / połysk
  • Lakierowanie wybiórcze połysk
  • Laminowanie mat / połysk / soft touch
  • Hot print złoty / srebrny i inne kolory (metaliczne lustrzane nadruki)

Jaki jest termin realizacji oraz cena drukowanych metek, etykiet?

Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni błyskawicznie wylicza termin realizacji i cenę produktu. Do wyboru są dostępne dwa terminy realizacji: standardowy lub ekspresowy. Zapraszamy do kontaktu z drukarnią w celu negocjowania indywidualnego terminu realizacji zlecenia na druk metek w razie potrzeby.

Jeżeli masz dodatkowe pytania

na temat drukowanych w naszej firmie metek do odzieży zapraszamy do kontaktu. Drukarnia Metek Designer czeka na Państwa pytania w godzinach od 8 - 20. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Printhub.pl Drukarnia Online