• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Naklejki wypukłe, poliuretanowe - nie żółkną i pozostają miękkie. Naklejki wypukłe, poliuretanowe - nie żółkną i pozostają miękkie.
Przykłady kształtów naklejek możliwe do wykonania w tej technologii. <br>
Promień łuku narożników to minimum 3 mm. Przykłady kształtów naklejek możliwe do wykonania w tej technologii.
Promień łuku narożników to minimum 3 mm.
<strong>Przygotowanie PDF do druku naklejki</strong><br>
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.<br>
P2. strona druga PDF - linia cięcia.<br> Przygotowanie PDF do druku naklejki
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.
P2. strona druga PDF - linia cięcia.
<strong>Podgląd techniczny</strong><br>
P1+P2. wynik nałożenia stron PDF 1 i 2.<br>
linia zielona = pole przycięcia<br>
linia niebieska = pole spadu<br>
F. gotowy produkt po wycięciu<br> Podgląd techniczny
P1+P2. wynik nałożenia stron PDF 1 i 2.
linia zielona = pole przycięcia
linia niebieska = pole spadu
F. gotowy produkt po wycięciu

Naklejki wypukłe - 3D logo

Nasze naklejki dzięki zastosowaniu żywicy poliuretanowej zamiast gorszej epoksydowej - nie żółkną i pozostają na zawsze elastyczne i odporne na warunki atmosferyczne.

Jakie jest zastosowanie naklejek wypukłych?

Produkt ten stosowany jest m.in. przez producentów sprzętu komputerowego, elektronicznego, AGD, RTV, mebli, okien, drzwi, schodów, rolet, armatury łazienkowej, w motoryzacji, a także jako upominek reklamowy w postaci breloka, magnesu lub naklejki.
 

Jaka jest charakterystyka naklejki wypukłej?

Naklejki wypukłe mogą mieć dowolny kształt i grafikę. Gotowa naklejka jest elastyczna, ma grubość do ok. 2-3 mm, oraz piękny lustrzany połysk. Naklejki wypukłe są odporne na urazy mechaniczne, promienie UV i wodę, nie ulegają także uszkodzeniu przy kontakcie z wieloma substancjami chemicznymi. Jest to z pewnością idealne rozwiązanie by efektownie wyróżnić np. logo firmy, markę lub model, dodaje ekskluzywnego i niepowtarzalnego wyglądu, zwiększa walory estetyczne i atrakcyjność produktu.


Jak są produkowane naklejki wypukłe?

Nasze naklejki produkujemy na bazie najlepszego dostępnego surowca jakim jest żywica poliuretanowa. Żywica poliuretanowa to wiele lepszy materiał niż popularnie stosowana żywica epoksydowa. Bez względu na to czy zostaną naklejone wewnątrz czy na zewnątrz pozostaną na zawsze elastyczne i a ich powłoka bezbarwna. Naklejki z żywicy epoksydowej żółkną i robią się twarde, posiadają tendencje do powstawania pęknięć na ich powierzchni, jednak ten surowiec jest dużo łatwiejszy w obsłudze dlatego tak wiele firm go stosuje bez względu na jego niebagatelne wady w późniejszej estetyce produktu. Ta krótkowzroczna polityka wykonawców, naraża wielu odbiorców na stratę walorów estetycznych ich naklejek, które miały być ozdobą często poważnych produktów (sprzęt RTV/ AGD, urządzenia elektroniczne, itp.)

Printhub.pl Drukarnia Online