• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Widoczny efekt zabezpieczenia plomby samoprzylepnej typu sticker Widoczny efekt zabezpieczenia plomby samoprzylepnej typu sticker
Przykłady zastosowania plomb zabezpieczających typu sticker Przykłady zastosowania plomb zabezpieczających typu sticker
Samoprzylepne plomby gwarancyjne łatwo odkleisz od arkusza na którym są dostarczone. Samoprzylepne plomby gwarancyjne łatwo odkleisz od arkusza na którym są dostarczone.
Samoprzylepna plomba gwarancyjna po próbie odklejenia Samoprzylepna plomba gwarancyjna po próbie odklejenia
Plomby samoprzylepne typu sticker dostarczamy na arkuszach formatu A4 Plomby samoprzylepne typu sticker dostarczamy na arkuszach formatu A4
<strong>Przykładowy PDF do druku naklejki</strong><br>
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.<br>
P2. strona druga PDF - linia cięcia.<br> Przykładowy PDF do druku naklejki
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.
P2. strona druga PDF - linia cięcia.

STICKERY
samoprzylepne plomby gwarancyjne,
naklejki zabezpieczające.


Jakie jest zastosowanie samoprzylepnych plomb gwarancyjnych?

Naklejki zabezpieczające typu sticker są powszechnie stosowane w wielu branżach. Komputery, telefony komórkowe, wszelki sprzęt elektroniczny, kasyna, hipermarkety, liczniki, bilety, wyposażenie zakładów, środki trwałe, wszędzie tam, gdzie potrzebne jest zabezpieczenie przed niepowołanym otwieraniem, używaniem, a nawet podmianą sprzętu. Dzięki plombom gwarancyjnym unikniesz niepotrzebnych nieprzyjemności i wydatków. Plomby gwarancyjne mogą posiadać dowolny kształt i rozmiar dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swoich potrzeb.


Jakie podłoża stosuje się do drukowania etykiet gwarancyjnych?

Gwarancyjne plomby samoprzylepne drukujemy na specjalnej folii która po naklejeniu i wyschnięciu jest niemożliwa do usunięcia w całości. Każda próba usunięcia plomby powoduje kruszenie się folii i uniemożliwia jej ponowne przyklejenie bez widocznego śladu. Folia którą stosujemy nie przewodzi prądu elektrycznego dlatego z powodzeniem naklejane są bezpośrednio na płytki elektroniczne.<

Jak drukowane są plomby gwarancyjne?

Druk odbywa się w w czerni lub kolorze palecie w wysokiej rozdzielczości 2400 DPI co pozwala to odwzorować zdjęcia, napisy i znaki graficzne w najdrobniejszych szczegółach. Druk odbywa się w arkuszach dlatego gotowe plomby dostarczamy również na arkuszach formatu A4 lub A3. Ponacinanie powierzchni folii pozwala wygodnie odklejać naklejki szuka po sztuce.

Jaki rozmiar i kształt może posiadać etykieta gwarancyjna?

Konfigurator na stronie drukarni, umożliwia zamówienie plomb gwarancyjnych w dowolnym rozmiarze i kształcie. Etykiety mogą być prostokątne z narożnikami prostymi lub okrągłymi, a także posiadać inny kształt wg potrzeby klienta.


Jakie są możliwości unikalnego znakowania etykiet gwarancyjnych

Na każdej naklejce zabezpieczającej / plombie może być umieszczony inny kod do celów ewidencyjnych. Numeracja może być sekwencyjna np. od 0001 do 1000, cyfrowa lub w postaci kodu paskowego. Plomby samoprzylepne mogą być również znakowane w sposób nietypowy, np. alfanumeryczny. W tym przypadku wymagane jest dostarczenie pliku XLS zawierającego poszczególne kody w pierwszej kolumnie wiersz pod wierszem.


Jaki jest termin realizacji druku stickerów?

Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni błyskawicznie wylicza termin realizacji i cenę produktu. Do wyboru są dostępne dwa terminy realizacji: standardowy lub ekspresowy. Zapraszamy do kontaktu z drukarnią w celu negocjowania indywidualnego terminu realizacji zlecenia na druk metek w razie potrzeby.


Jak przygotować projekt graficzny do druku plomby gwarancyjnej w kształcie prostokąta?

Projekt graficzny stickera należy przygotować w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Przy projektowaniu należy zachować marginesy minimum 1 mm oraz w przypadku tła innego niż białe spad 2 mm (format powiększony o 2 mm z każdej strony). Projekt gotowy do druku dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3 (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji).


Jak przygotować projekt graficzny do druku plomb gwarancyjnych w kształcie innym niż prostokąt?

Projekt należy przygotować w rozmiarze zgodnym z zamawianym produktem. Dokument PDF przygotować w taki sposób, że na pierwszej stronie znajduje się projekt plomby, a na drugiej kontur wykroju kształtu plomby. Położenie konturu cięcia na stronie drugiej powinno odpowiadać położeniu plomby na stronie pierwszej dokumentu PDF. Gotowy do druku projekt plomby gwarancyjnej dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3. (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji)Co zrobić jeżeli nie posiadasz projektu do druku własnej plomby gwarancyjnej?

Projekt plomby możesz zamówić w naszej drukarni a także wybrać go z gotowych szablonów dostępnych w konfiguratorze produktu. W tym celu przygotuj czytelny opis oraz materiały które pozwolą nam go sprawnie wykonać. Termin realizacji projektu etykiety jest ustalany indywidualnie i nie jest uwzględniony w terminie realizacji zamówienia podawanym w konfiguratorze produktu na stronie drukarni.Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania


Na temat drukowanych w naszej firmie naklejek gwarancyjnych zapraszamy do kontaktu. Drukarnia Plomb Designer czeka na Państwa pytania w godzinach od 8 - 20. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Printhub.pl Drukarnia Online