• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Notesy reklamowe z kolorową okładką Notesy reklamowe z kolorową okładką
Klejenie notesów z użyciem specjalnego kleju pozwala łatwo wyrywać kartki. Klejenie notesów z użyciem specjalnego kleju pozwala łatwo wyrywać kartki.
Otwory w kartkach pozwalają umieszczać kartki z notesu w segregatorze biurowym. Otwory w kartkach pozwalają umieszczać kartki z notesu w segregatorze biurowym.
Przykładowy notes firmowy w kratkę, z logo, klejony od góry. Przykładowy notes firmowy w kratkę, z logo, klejony od góry.
Przykładowy notes firmowy - czysty, klejony od góry. Przykładowy notes firmowy - czysty, klejony od góry.

Notesy z okładką z nadrukiem logo ✔klejone ✔reklamowe ✔spiralowane

 

Projekt do druku notesów należy dostarczyć w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Prosimy zachować 5 mm marginesy dla tekstu i innych ważnych elementów notesu.

Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Jeżeli gdy nie posiadasz własnego projektu, możesz wybrać gotowy szablon w naszym konfiguratorze lub zamówić projekt.

 

Druk okładek notesów odbywa się w pełnym kolorze w palecie Euroscala CMYK. Wnętrze notesu może być wydrukowane w linie, w kratkę lub czyste, może również zawierać kolorowe logo. Dla większych zamówień dostępny jest również druk wg palety Pantone.

 

Papier stosowany w notesach to Amber Graphic 90 g. Opcjonalnie do wyboru dostępne są również grubsze i cieńsze papiery.

 

Notesy z okładką mogą być wykonane jako klejone lub w oprawie spiralnej.  Oprawa lub klejenie mozliwa jest po krótkim lub długim boku. Stosujemy miękki klej który pozwala na łatwe i estetyczne wyrywanie kartek. Na spodzie bloku stosujemy podkładkę kartonową.

 

Notesy mogą dodatkowo zostać wyposażone w 2 lub 4 otwory pozwalające na umieszczanie kartek w segregatorze.

Printhub.pl Drukarnia Online