• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Notes reklamowy 100 kartek. Papier Speed-E 90g. Okładka 250g powlekana, matowa . Notes reklamowy 100 kartek. Papier Speed-E 90g. Okładka 250g powlekana, matowa .
Notesy firmowe z okładką z nadrukiem logo. Notesy firmowe z okładką z nadrukiem logo.
Kartki w notesie firmowym można swobodnie przewracać. Klejenie do wybory po długim lub krótkim boku notesu. Kartki w notesie firmowym można swobodnie przewracać. Klejenie do wybory po długim lub krótkim boku notesu.
Okładka notesu nie ogranicza dostępu do kartek Okładka notesu nie ogranicza dostępu do kartek
W razie potrzeby kartki w notesie firmowym można łatwo i estetycznie wyrywać jedna po drugiej. W razie potrzeby kartki w notesie firmowym można łatwo i estetycznie wyrywać jedna po drugiej.
Notesy reklamowe z kolorową okładką Notesy reklamowe z kolorową okładką
Otwory w kartkach pozwalają umieszczać kartki z notesu w segregatorze biurowym. Otwory w kartkach pozwalają umieszczać kartki z notesu w segregatorze biurowym.

Reklamowe notesy z okładką
z nadrukiem firmowym logo

w oprawie ✔klejonej ✔spiralowanej

 

Projekt do druku notesów należy dostarczyć w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Prosimy zachować 5 mm marginesy dla tekstu i innych ważnych elementów notesu.

Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Jeżeli gdy nie posiadasz własnego projektu, możesz wybrać gotowy szablon w naszym konfiguratorze lub zamówić projekt.

 

Druk okładek notesów odbywa się w pełnym kolorze w palecie Euroscala CMYK. Wnętrze notesu może być wydrukowane w linie, w kratkę lub czyste, może również zawierać kolorowe logo nadrukowane na każdej stronie. Dla większych zamówień dostępny jest również druk wg palety Pantone.


Papier stosowany do druku wnętrza notesu to Speed 90 g. Opcjonalnie do wyboru dostępne są również grubsze i cieńsze papiery.


Notesy z okładką mogą być wykonane jako klejone lub w oprawie spiralnej.  Oprawa lub klejenie możliwa jest po krótkim lub długim boku notesu. Stosujemy miękki klej który pozwala na łatwe i estetyczne wyrywanie kartek jedna po drugiej.

 

Notesy mogą dodatkowo zostać zaopatrzone w 2 lub 4 otwory pozwalające na umieszczanie wyrwanych kartek w segregatorze.

Printhub.pl Drukarnia Online