• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Wydruk papieru listowego - firmowego Wydruk papieru listowego - firmowego

Papier firmowy / listowy z logo drukowany na zamówienie

 

Jakie jest zastosowanie papieru firmowego?

Papier firmowy niezastąpiony przy wszelkiej korespondencji firmowej, doskonały do druku ofert cenowych, faktur itp. Nie każdy to wie, ale kolorowy papier firmowy wykonany w drukarni kosztuje kilka razy mniej niż ten drukowany na kolorowej drukarce.


Jak przygotować projekt do druku papieru firmowego?

Do druku przyjmujemy projekty w formacie PDF. Zalecamy zachować marginesy minimum 15 mm oraz spad 2 mm w przypadku tła drukowanego do krawędzi strony. W przypadku braku projektu papieru firmowego, drukarnia może wykonać skład wg wskazówek zlecającego.


Jakie podłoże stosujemy w druku papieru firmowego?

Do druku papieru firmowego stosujemy przede wszystkim papier Amber Preprint 90g. Jest to wysokogatunkowy papier z zastosowaniem do druku w drukarkach wszelkiego typu. Przy większych zamówieniach (dziesiątki tysięcy) istnieje możliwość wyboru innego papieru zgodnie z życzeniem Klienta.

 

Jak wykonywany jest druk papieru firmowego?

Papier firmowy drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYK lub Pantone spełniając wysokie standardy jakości druku.

 

Dodatki do papieru firmowego

Papier firmowy może zostać wyposażony w perforację ułatwiającą jego składanie w wyznaczonych miejscach (na pół lub na 3 części) oraz 2 lub 4 otwory pozwalające umieszczać poszczególne kartki w segregatorze.Printhub.pl Drukarnia Online