Papier firmowy

  • Wybierz format / typ produktu
Wydruk papieru listowego - firmowego Wydruk papieru listowego - firmowego

Papier firmowy / listowy z logo

 

Zastosowanie:

Papier firmowy niezastąpiony przy wszelkiej korespondencji firmowej, doskonały do druku ofert cenowych, faktur itp. Nie każdy to wie, ale kolorowy papier firmowy wykonany w drukarni kosztuje kilka razy mniej niż ten drukowany na kolorowej drukarce.Projekt graficzny:

Do druku przyjmujemy projekty w formacie PDF. Zalecamy zachować marginesy minimum 15 mm oraz spad 2 mm w przypadku tła drukowanego do krawędzi strony. W przypadku braku projektu papieru firmowego, drukarnia może wykonać skład wg wskazówek zlecającego.


Podłoże:

Do druku papieru firmowego stosujemy przede wszystkim papier Amber Preprint 90g. Jest to wysokogatunkowy papier z zastosowaniem do druku w drukarkach wszelkiego typu. Przy większych zamówieniach (dziesiątki tysięcy) istnieje możliwość wyboru innego papieru zgodnie z życzeniem Klienta.

 

Druk:

Papier firmowy drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYK lub Pantone gwarantując najwyższą jakość druku.

 

Inne:

Papier firmowy może zostać wyposażony w perforację ułatwiającą jego składanie w wyznaczonych miejscach (na pół lub na 3 części) oraz 2 lub 4 otwory pozwalające umieszczać poszczególne kartki w segregatorze.Printhub.pl Drukarnia Online