• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Papier pakowy wydrukowany na zamówienie dla drużyny piłki nożnej. Papier pakowy wydrukowany na zamówienie dla drużyny piłki nożnej.
Ozdobny papier pakowy z własnym nadrukiem firmowym. Ozdobny papier pakowy z własnym nadrukiem firmowym.
Ozdobny papier pakowy z indywidualnym nadrukiem logotypu Ozdobny papier pakowy z indywidualnym nadrukiem logotypu
Przykładowe paczki wykonane z wykorzystaniem wydrukowanego papieru opakowaniowego. Przykładowe paczki wykonane z wykorzystaniem wydrukowanego papieru opakowaniowego.
Papier pakowy ozdobny z własnym logo Papier pakowy ozdobny z własnym logo
Opakowanie wykonane z użyciem papieru pakowego z logo Opakowanie wykonane z użyciem papieru pakowego z logo

Papier pakowy, opakowaniowy, prezentowy, ozdobny z własnym nadrukiem logo, reklamowym, okolicznościowym, na zamówienie


Zastosowanie papieru pakowego

Ozdobny papier pakowy znajduje szerokie zastosowanie do pakowania produktów wszelkich sklepów, piekarni, cukierni i innych producentów.

Jak przygotować projekt graficzny do druku własnego papieru pakowego?

Projekt graficzny papieru pakowego powinien być przygotowany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Projekt gotowy do druku dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3 (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji). Przy projektowaniu w przypadku tła innego niż białe spad dla 2 mm (format powiększony o 2 mm z każdej strony)

Co zrobić jeżeli nie posiadasz projektu do druku papieru pakowego?

Nie martw się, projekt papieru pakowego możesz zamówić w naszej drukarni. W tym celu przygotuj czytelny opis oraz materiały wysokiej jakości, które pozwolą nam go sprawnie wykonać. Termin realizacji projektu papieru pakowego jest ustalany indywidualnie i nie jest uwzględniony w terminie realizacji zamówienia podawanym w konfiguratorze produktu na stronie drukarni.

Jakie podłoża stosuje się do drukowania papieru pakowego?

Papier opakowaniowy drukujemy na wysokogatunkowy matowym papierze drzewnym o gramaturze 65 g. Papier ten charakteryzuje się dobrą plastycznością, spulchnieniem objętościowym oraz jest stosunkowo mało przezroczysty mimo niskiej gramatury. Papier posiada naturalny kolor, jest ciemniejszy niż popularne bezdrzewne papiery kredowane stosowane np. do druku ulotek.

Jak drukujemy papier pakowy?

Druk papieru pakowego odbywa się w arkuszach do formatu B1 (1000x700 mm). Drukarnia nie wykonuje papieru dostarczanego w rolkach. Druk standardowo odbywa się w w pełnym kolorze palecie Euroscale CMYK lub opcjonalnie z kolorów Pantone. Druk wysokiej rozdzielczości 2400 DPI pozwala to odwzorować zdjęcia, napisy i znaki graficzne w najdrobniejszych szczegółach. Minimalne zamówienie na papier pakowy to 100 arkuszy.

Jaki rozmiar może posiadać papier pakowy?

Konfigurator na stronie naszej drukarni, umożliwia zamówienie papieru pakowego w dowolnym wymiarze nie przekraczającym formatu 1000x700 mm.

Jaki jest termin realizacji oraz cena druku papieru pakowego?

Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni błyskawicznie wylicza termin realizacji i cenę produktu. Do wyboru są dostępne dwa terminy realizacji: standardowy lub ekspresowy. Zapraszamy do kontaktu z drukarnią w celu negocjowania indywidualnego terminu realizacji zlecenia na druk papieru pakowego w razie potrzeby.


Jak dostarczany jest wydrukowany papier pakowy?

Zależnie od formatu papieru pakowego, oraz zamówionej ilości towar dostarczany jest w opakowaniach kartonowych lub na  palecie.


Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania

na temat drukowanych w naszej firmie metek do odzieży zapraszamy do kontaktu. Drukarnia Metek Designer czeka na Państwa pytania w godzinach od 8 - 20. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Printhub.pl Drukarnia Online