• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Produkujemy eliptyczne standy reklamowe z kartonu dla odbiorców z Polski i zagranicy. Produkujemy eliptyczne standy reklamowe z kartonu dla odbiorców z Polski i zagranicy.
Rozłożone standy prezentują się bardzo efektownie. Rozłożone standy prezentują się bardzo efektownie.
Totem eliptyczny 1800x600 mm z kartonu, na powierzchni zastosowano laminat błyszczący. Totem eliptyczny 1800x600 mm z kartonu, na powierzchni zastosowano laminat błyszczący.
Totem eliptyczny 1800x500 mm z kartonu z laminatem błyszczącym Totem eliptyczny 1800x500 mm z kartonu z laminatem błyszczącym
Totem eliptyczny 1800x600 mm z kartonu dla T-mobile. Laminat błyszczący. Totem eliptyczny 1800x600 mm z kartonu dla T-mobile. Laminat błyszczący.
Kartonowy stand / totem reklamowy z kieszonką na ulotki A5 Kartonowy stand / totem reklamowy z kieszonką na ulotki A5
Opcjonalna kieszonka instalowana w standzie reklamowym. Opcjonalna kieszonka instalowana w standzie reklamowym.
Kieszonka na ulotki A5 zainstalowana w kartonowym totemie reklamowym Kieszonka na ulotki A5 zainstalowana w kartonowym totemie reklamowym
Totem eliptyczny 2600x900 złożony na płasko do transportu Totem eliptyczny 2600x900 złożony na płasko do transportu
Stand 1800x500 złożony na pół na płasko Stand 1800x500 złożony na pół na płasko
Wnętrze standu z rozpychaczem aktywnym. Wnętrze standu z rozpychaczem aktywnym.
Standy złożone, leżące jeden na drugim. Standy złożone, leżące jeden na drugim.
Stand reklamowy posiada specjalne rowki które pozwalają na jego złożenie. Stand reklamowy posiada specjalne rowki które pozwalają na jego złożenie.
Stand reklamowy z półką ekspozycyjną Stand reklamowy z półką ekspozycyjną

Totemy, standy eliptyczne, displaye
✔kartonowe ✔reklamowe ✔na zamówienie


Standy kartonowe to świetny ekspozytor reklamowy!
lekki, kompaktowy w transporcie i okazały po błyskawicznym rozłożeniu.


Zamawiasz u producenta

Drukarnia Designer posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji reklamowych standów z kartonu. Nasze produkty są dopracowane w detalach z użyciem nowoczesnych cyfrowych procesów prototypowania. Wśród odbiorców naszych produktów w kraju u zagranicą są także renomowane firmy rozpoznawalne na całym świecie. Lubimy wyzwania, jesteśmy elastyczni terminowo, a także kreatywni podejmując się  nietypowych zleceń na potrzeby naszych Klientów.


Jakie rodzaje standów eliptycznych typu totem produkujemy?

W podstawowej ofercie rozróżniamy następujące produkty z grupy standów reklamowych:

Wolnostojące eliptyczne totemy z kartonu -  jego wewnętrzna konstrukcja zapewnia jego doskonałą stabilność dzięki czemu nie wymaga żadnych dodatkowych podstawek. Produkt ten można zaopatrzyć w kieszonkę na ulotki.

Wolnostojące eliptyczne totemy z półką ekspozycyjną - ten produkt pozwala na prezentację produktów na żywo na specjalnej półce. Drukarnia może wykonać również innej wielkości półkę, a także uchwyty pozwalające zamocować produkt na stałe, wykluczając jego wypadanie lub kradzież.

Eliptyczne reklamowe nakładki na bramkę sklepową - Produkt ten po nałożeniu na bramkę sklepową zapewnia dodatkową powierzchnię reklamową nie utrudniając pełnienia jej podstawowej funkcji.

Drukarnia Designer oferuje standy z kartonu produkowane na zamówienie klienta w wykonaniu wg naszej standardowej oferty lub wg indywidualnych potrzeb klienta. Szeroki wybór oraz dopracowane modele przyjazne do użytkowania i łatwe do rozłożenia.


Jak zbudowane są kartonowe standy reklamowe?

Totemy kartonowe produkujemy ze sztywnego kartonu 350g. Stand po rozłożeniu i uformowaniu w kształt elipsy stabilizowany jest tekturowymi lub kartonowymi rozpychaczami. Rozróżniamy 2 typy rozpychaczy: aktywny i pasywny. Rozpychacz aktywny jest połączony gumkami z wnętrzem standu dzięki czemu stand sam dąży do kształtu elipsy i się w nim stabilizuje. Stand wyposażony w rozpychacz aktywny szybciej się rozkłada i składa. Rozpychacz pasywny jest dostarczany na płasko i należy go uformować a następnie osadzić wewnątrz stadu eliptycznego. Przed ponownym złożeniem standu należy usunąć rozpychacze pasywne. Biorąc pod uwagę fakt że stand kartonowy rozkłada się zazwyczaj tylko raz rozpychacz pasywny jest wystarczającym rozwiązaniem które ma pozytywny wpływ na cenę produktu. Złożony stand jest kompaktowy i łatwy do transportu.

VIDEO przedstawiające budowę standu reklamowego z rozpychaczem aktywnym.

Opcjonalnie w reklamowych standach kartonowych można zainstalować kieszonkę na ulotki A6, A5, DL. Kieszonka dostarczana jest na płasko, należy ją złożyć i zainstalować w totemie.

VIDEO przedstawiające sposób montażu kieszonki .Jak drukowane są reklamowe standy kartonowe?

Totemy drukujemy w technologii offsetowej. Druk offsetowy zapewnia najwyższą jakość i zdecydowanie przewyższa jakością druk z maszyn atramentowych popularnie stosowanych w produkcji reklam. Standardowo druk odbywa się w pełnym kolorze w standardzie Euroscale CMYK pozwalając projektować bez ograniczeń.


Standy eliptyczne drukujemy standardowo z obu stron tym samym wzorem - 1 motyw.
Opcjonalnie druk standów/totemów eliptycznych może zostać wykonany z każdej strony inny - 2 motywy.

Jak wykończone są standy reklamowe?

Powierzchnia standu jest obligatoryjnie powlekana laminatem foliowym. Do wyboru są dostępne: laminat matowy lub błyszczący. Laminat błyszczący zwiększa kontrast i nasycenie kolorów, natomiast ze względu na refleksy świetlne w miejscach ekspozycji o znacznym oświetleniu osłabia czytelność reklamy. Laminat matowy, zmniejsza kontrast, osłabia intensywność kolorów natomiast całkowicie likwiduje refleksy świetlne zapewniając doskonałą czytelność reklamy.


Jakie rozmiary standów są dostępne w ofercie?

W ofercie dostępny jest szeroki wybór rozmiarów:

Poza standardowymi rozmiarami standów eliptycznych jest możliwość zaprojektowania rozmiaru indywidualnego.

VIDEO przedstawiające wyprodukowany stand


Jaki jest sposób dostarczania standów reklamowych?

Standy / totemy eliptyczne standardowo dostarczamy złożone na płasko, poukładane jeden na drugim na palecie.

Opcjonalnie dostępna jest możliwość konfekcjonowania i nietypowego pakowania, a także etykietowania. Standy mogą być pakowane w folię pojedynczo, a także dodatkowo oznakowane etykietami samoprzylepnymi. Etykiety mogą zawierać, również kody kreskowe a także kody QR. Wszelkie szczegóły są do uzgodnienia z drukarnią.


Jak przygotować projekt graficzny do druku standu reklamowego?

Projekt graficzny standu powinien być przygotowany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Gotowy do druku projekt należy dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3. Rozdzielczość zdjęć nie powinna przekraczać 200 DPI (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji). Przy projektowaniu wymagane są marginesy minimum 10 mm oraz w przypadku tła innego niż białe spad 10 mm (format powiększony o 10 mm z każdej strony)


Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania

na temat drukowanych w naszej firmie standów reklamowych producent standów z kartonu "Drukarnia Designer" czeka na Państwa pytania w godzinach od 8 - 20. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wszystkie pytania techniczne prosimy kierować bezpośrednio do specjalisty pod numerem telefonu 601 501 502.
Printhub.pl Drukarnia Online