Porównanie grzbietu teczek ofertowych Porównanie grzbietu teczek ofertowych
zapięcie teczki ofertowej jest pewne i łatwe do złożenia zapięcie teczki ofertowej jest pewne i łatwe do złożenia
każda teczka ofertowa (oprócz modelu z gumką)
posiada miejsce na umieszczenie wizytówki 90x50 lub 85x55 mm każda teczka ofertowa (oprócz modelu z gumką) posiada miejsce na umieszczenie wizytówki 90x50 lub 85x55 mm
Pojemność teczki jest zależna od szerokości jej grzbietu (1 lub 5 mm) i pomieści około 15 lub 50 kartek Pojemność teczki jest zależna od szerokości jej grzbietu (1 lub 5 mm) i pomieści około 15 lub 50 kartek
Teczka ofertowa z gumką ma skalowalny grzbiet od 1 do 20 mm dzięki temu pomieści nawet 200 kartek Teczka ofertowa z gumką ma skalowalny grzbiet od 1 do 20 mm dzięki temu pomieści nawet 200 kartek
Teczka ofertowa z gumką pozwala blokować skrzydło uniemożliwiając wypadanie dokumentów Teczka ofertowa z gumką pozwala blokować skrzydło uniemożliwiając wypadanie dokumentów

Teczki firmowe, Teczki ofertowe
z nadrukiem ✔własnym ✔logo

Teczki ofertowe niezastąpione przy przedstawianiu ofert handlowych.

 

Do wydruku teczek ofertowych/firmowych należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu.

Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne na stronie konfiguratora produktu.  W przypadku nie posiadasz własnego projektu, możesz zamówić go w naszej drukarni.

Czas potrzebny wykonania projektu teczek ofertowych/firmowych jest dodawany do terminu podawanego w konfiguratorze produktu.

W stałej ofercie do wyboru jest wiele rodzajów teczek ofertowych/firmowych różniących się szerokością grzbietu od 1 do 20 mm co ma bezpośredni wpływ na pojemność teczki. Teczki różnią się również ilością skrzydeł (2-3) oraz ilością stron. Dostępne są również dwie teczki z gumką zapobiegającą otwieraniu się teczki. Standardowo każda teczka ofertowa oprócz wersji z gumką posiada miejsce na wizytówkę 85x55 lub 90x50 mm.

 

Teczki ofertowe/firmowe z nadrukiem dostępne w naszej ofercie różnią się:

 

Teczki ofertowe/firmowe 2 skrzydłowe, 2 sekcyjne 

 

Teczki ofertowe/firmowe 3 skrzydłowe, 2 sekcyjne


Teczki ofertowe/firmowe 2 skrzydłowe, 3 sekcyjne

 

Druk teczek ofertowych/firmowych odbywa się w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK na matowym papierze kredowanym o gramaturze 350 g i grubości 0,34 mm. Opcjonalnie druk może zostać wykonany z użyciem kolorów specjalnych z palety Pantone.

Przy zamawianiu teczek warto rozważyć uszlachetnianie. Dostępne przy teczkach ofertowych formy uszlachetniania to: laminowanie folią matową /z połyskiem / soft touch oraz lakierowanie wybiórcze UV. Celem uzyskania ekskluzywnego efektu polecamy kombinację z użyciem folii mat + wybiórczy lakier UV z połyskiem - kliknij aby zobaczyć efekt.

 

Printhub.pl Drukarnia Online