• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Wydrukowana zakładka do książki widok z przodu Wydrukowana zakładka do książki widok z przodu
Wydrukowana zakładka do książki widok z tyłu Wydrukowana zakładka do książki widok z tyłu
Wydrukowane na zamówienie zakładki do książek Wydrukowane na zamówienie zakładki do książek

Zakładki do książek z własnym nadrukiem
✓reklamowym ✓logo ✓firmowym


Zakładka do książki jest ciekawym produktem reklamowym. Osoba używająca zakładkę podczas czytania książki systematycznie z nią obcuje i utrwala treść która się na niej znajduje. Hasło reklamowe lub inny przekaz z pewnością zostanie na dłużej czasu w pamięci czytelnika który posiadał taki gadżet. Zakładka do książki może być również ciekawym uzupełnieniem wydawanej książki.


Jaki papier stosowany jest do druku zakładek do książek?

Zakładki do książek drukujemy na matowym papierze kredowanym 350g o grubości 0,34 mm. Jest to papier stosowany popularnie do druku wizytówek. Papier bezdrzewny stosowany do druku zakładek posiada wysoką sztywność i jest koloru białego.Jaki rozmiary zakładek do książek są dostępne w ofercie?

W ofercie posiadamy 2 standardowe wymiary 180x50 i 270x50 mm. Narożniki zakładek mogą być proste lub zaokrąglone. Oprócz tych standardowych wymiarów oferujemy opcję wybrania własnego rozmiaru jak i kształtu. Dobrym rozwiązaniem poprawiającym również trwałość zakładki są zaokrąglone narożniki. Narożniki ulegają zazwyczaj uszkodzeniom powodując rozdwajanie się papieru i nieestetyczny wygląd produktu.


Jakie uszlachetnienia dostępne są w druku zakładek do książek?

W celu uatrakcyjnienia wyglądu zakładek i ich dodatkowego usztywnienia można wybrać laminowanie laminowanie folią mat / połysk / soft touch. Laminat foliowy dodatkowo wydłuży żywotność zakładki zapobiegając sukcesywnemu ścieraniu jej zadrukowanej powierzchni.


Jaki jest termin realizacji oraz cena drukowanych zakładek do książek?

Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni błyskawicznie wylicza termin realizacji i cenę produktu. Do wyboru są dostępne dwa terminy realizacji: standardowy lub ekspresowy. Zapraszamy do kontaktu z drukarnią w celu negocjowania indywidualnego terminu realizacji zlecenia na druk zakładek w razie potrzeby.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania

na temat drukowanych w naszej firmie zakładek do książek zapraszamy do kontaktu. Drukarnia Zakładek do książek czeka na Państwa pytania w godzinach od 8 - 20. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Printhub.pl Drukarnia Online