• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Wydruk banera reklamowego Wydruk banera reklamowego
Baner reklamowy frontlit 510g zamontowany między słupami Baner reklamowy frontlit 510g zamontowany między słupami
Baner reklamowy frontlit 510g zamontowany na budynku Baner reklamowy frontlit 510g zamontowany na budynku
Baner reklamowy frontlit 510g zamontowany na dźwigu Baner reklamowy frontlit 510g zamontowany na dźwigu

Banery i siatki reklamowe
✓projektowanie ✓druk

 

Projekt graficzny baneru:

Do druku banerów i siatek przyjmujemy projekty w formacie JPG CMYK z rozdzielczością 100 DPI.

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu baneru, nasze studio graficzne przygotuje potrzebny materiał służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

 

Druk banerów:

Pełny kolor pozwala na umieszczenie znaków firmowych, zdjęć i grafiki oraz daje nieograniczone możliwości przy projektowaniu banera.

Kolory - stosujemy odpowiednie profile barwne do każdego medium na którym wykonujemy druk banera, dzięki czemu kolory są prawidłowo odwzorowane.
 

Jakie są formaty drukowanych banerów?

Szeroki wybór formatów banerów reklamowych pozwala wybrać każdemu Klientowi odpowiedni rozmiar dla siebie. Do kilku metrów szerokości i kilkunastu metrów długości bez łączeń.

Pamiętaj przy projektowaniu banera stosuj marginesy kilka cm, nie umieszczaj ważnych detali przy krawędzi.

 

Jakie nośniki wykorzystywane są do druku banerów?

Do druku banerów reklamowych w zależności od zastosowania stosujemy różne nośniki.

Frontlit - Przeznaczony do druku jednostronnego. Zbudowany jest z tkaniny poliestrowej powleczonej PCV. Bardzo wysoka wytrzymałość na rozdarcie. Zastosowanie jako nośnik reklamowy oświetlony od strony zewnętrznej (strona zadrukowana) światłem dziennym lub sztucznym. Poszczególne pasy frontlitu mogą być łączone poprzez zgrzewanie tworząc powierzchnię o wymiarach limitowanych tylko wytrzymałością konstrukcji nośnej banera, lub możliwościami jego zamocowania.

Backlit - jest materiałem winylowym przepuszczającym i rozpraszającym światło. Przeznaczony do oświetlenia "tylnego", podczas dnia zachowuje takie same właściwości wizualne jak frontlit. Poprzez odpowiedni projekt można uzyskać efekt day/night - czyli obraz widziany podczas dnia, w nocy przy podświetleniu banera jest uzupełniany o dodatkowe elementy. Backlit może być łączony w wieksze powierzchnie specjalnie wykonnymi zgrzewemi - niewidocznymi przy podświetleniu.

Blockout - Materiał przeznaczony do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego tam, gdzie grafika jest dwustronna i nie może się przenikać, Może miec także zastosowanie do wyciemniania pomieszczeń hotelowych czy biurowych, odpowiedni do druku banerów reklamowych obustronnych eliminując prześwitywanie przodu na tył w intensywnym słońcu.

Mesh - Siatka przeznaczona do dużych i bardzo dużych powierchni reklamowych (kilka set do tysięcy metrów kwadratowych) lub też do miejsc, gdzie zastosowanie pełnej struktury nośnika mogłoby spowodować uszkodzenie konstrukcji nośnej, lub nawet zerwanie banera poprzez działanie wiatru. Stosowana z powodzeniem jako osłona na rusztowania przy remontach budynków. Siatka jest produkowana w szerokiej gamie gęstości, co pozwala na optymalne dobranie materiału do miejsca przeznaczenia.

Dostarczanie banerów

Banery reklamowe ze względu na znaczne wymiary są wielokrotnie składane. W wyniku składania po rozłożeniu występują zmarszczki. Po  rozłożeniu i naciągnięciu banera na powierzchni ekspozycji zmarszczki po kilku dniach ustępują.

 Printhub.pl Drukarnia Online