• Wybierz format / typ produktu

Druk czasopism - tygodniki, miesięczniki, kwartalniki

 

Drukarnia Designer kompleksowo obsłuży Państwa w zakresie druku czasopism.

 

Wykonanie:

Dysponujemy w pełni wyposażonym parkiem maszyn do pełnoformatowego druku offsetowego wysokiej jakości. Gwarantujemy terminowość w druku czasopism, a w sytuacjach wyjątkowych - np. spóźnieniach na składzie po stronie klienta zawsze staramy się nadrobić stracony czas i dotrzymać potrzebnego terminu wydania. W każdej chwili druk czasopisma można wycenić smodzielnie za pomocą naszego serwisu internetowego klikając w automatyczny cennik druku czasopisma online. Dla zainteresowanych Klientów możemy udostępnić przykłady prac już zrealizowanych celem weryfikacji jakości ich wykonania. W razie pytań zapraszmy do kontaktu z naszym biurem obsługi.

 

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu czasopisma nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz.

 

Podłoże:

Do druku czasopism udostępniamy różne rodzaje papierów, popularne papiery kredowane matowy lub z połyskiem oraz papiery objętościowe pozwalające przy tej samej grubości kartki zaoszczędzić na wadze papieru a tym samym na cenie czasopisma.

 

Druk:

Czasopisma drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYK na pełnoformatowej maszynie offsetowej Heidelberg Speedmaster.

Format:

Oferujemy szereg formatów dostępnych w standardzie, z możliwością wykonania innych na specjalne życzenie Klienta.

Popularne formaty katalogów drukowanych w naszej drukarni.

 

 

 

Uszlachetnianie:

Na okładkach drukowanych czasopism zalecamy lakier zabezpieczający w celach lepszej odporności na rysowanie. Ekskluzywne wydania można zabezpieczyć także laminatem foliowym.

 

Oprawa:

Dostępne oprawy dla drukowanych czasopism to:

oprawa zeszytowa - dosępna dla objętości max. do 80 stron

oprawa klejona - zalecana dla objętości powyżej 40 stron

Printhub.pl Drukarnia Online