Naklejki / Etykiety

  • Wybierz format / typ produktu
<strong>Przykładowy PDF do druku naklejki</strong><br>
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.<br>
P2. strona druga PDF - linia cięcia.<br> Przykładowy PDF do druku naklejki
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.
P2. strona druga PDF - linia cięcia.
<strong>Podgląd techniczny</strong><br>
P1+P2. wynik nałożenia stron PDF 1 i 2.<br>
linia zielona = pole przycięcia<br>
linia niebieska = pole spadu<br>
F. gotowy produkt po wycięciu<br> Podgląd techniczny
P1+P2. wynik nałożenia stron PDF 1 i 2.
linia zielona = pole przycięcia
linia niebieska = pole spadu
F. gotowy produkt po wycięciu
Naklejki samoprzylepne prostokątne drukowane na papierze, nacinane na arkuszach. Naklejki samoprzylepne prostokątne drukowane na papierze, nacinane na arkuszach.
Naklejki samoprzylepne okrągłe drukowane na folii, nacinane na arkuszach. Naklejki samoprzylepne okrągłe drukowane na folii, nacinane na arkuszach.
Naklejki samoprzylepne eliptyczne drukowane na folii, nacinane na arkuszach. Naklejki samoprzylepne eliptyczne drukowane na folii, nacinane na arkuszach.
Produkujemy naklejki samoprzylepne na folii i papierze w dowolnym kształcie i rozmiarze. Produkujemy naklejki samoprzylepne na folii i papierze w dowolnym kształcie i rozmiarze.
Etykiety samoprzylepne na produkty chemiczne Etykiety samoprzylepne na produkty chemiczne
Etykiety samoprzylepne na produkty spożywcze Etykiety samoprzylepne na produkty spożywcze
Naklejki homologacyjne Naklejki homologacyjne
Naklejki na obudowy Naklejki na obudowy

Naklejki, nalepki, etykiety samoprzylepne.
Drukowane ✔foliowe ✔papierowe ✔nacinane ✔na arkuszach ✔cięte ✔wykrajane.

 

Do druku naklejek / etykiet należy dostarczyć projekt w formacie PDF X-3 wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Jeżeli nie posiadasz własnego projektu do druku naklejki / etykiety, możesz zamówić go w naszej drukarni. Czas potrzebny na wykonanie projektu jest dodawany do terminu podawanego w konfiguratorze produktu.

Projekt do druku naklejki / etykiety o kształcie innym niż prostokąt powinien zostać przygotowany w taki sposób, że na pierwszej stronie pliku PDF znajduje się projekt naklejki a na drugiej kontur wykroju. Pozycja konturu odpowiadającego za cięcie na stronie drugiej powinna odpowiadać pozycji projektu naklejki umieszczonej na stronie pierwszej PDF.

 

Do druku naklejek / etykiet oferujemy różne podłoża

  • papier samoprzylepny matowy
  • papier samoprzylepny błyszczący 
  • papier samoprzylepny niepowlekany
  • folia samoprzylepna

 

Materiały stosowane do druku naklejek / etykiet samoprzylepnych charakteryzują się różną przyczepnością do podłoża oraz wytrzymałością na panujące warunki.

W ofercie drukarni posiadamy naklejki / etykiety foliowe z klejem permanentnym lub niepermanentnym (pozwalającym odkleić naklejkę bez pozostawiania kleju na powierzchni.)

 

Druk naklejek / etykiet samoprzylepnych odbywa się w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK w wysokiej rozdzielczości 2400 DPI co pozwala odwzorować drobne napisy i znaki graficzne. Wydruki mozna wykonywać już od 1 sztuki, dzięki temu po akceptacji egzemplarza próbnego naklejki, cała seria docelowej produkcji naklejek / etykiet będzie wyglądać jednakowo.

Nadruk charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, ścieranie i kontakt ze środkami chemicznymi co pozwala na szerokie zastosowanie drukowanych etykiet.

Popularne zastosowania naszych naklejek / etykiet to: etykiety na opakowania, naklejki na panele kontrolne urządzeń, naklejki na urządzenia, etykiety znamionowe, naklejki homologacyjne na gaśnice, etykiety na butelki, etykiety na słoiki z miodem, naklejki reklamowe, etykiety na środki czystości, etykiety na artykuły spożywcze, naklejki na produkty, wlepki do kolorowanek dla dzieci i wiele innych.

 

Drukowane naklejki / etykiety samoprzylepne dostarczane są w różnej formie:

  • Drukowane naklejki prostokątne cięte - dostarczane w stosach
  • Drukowane naklejki nacinane powierzchniowo na dany kształt - dostarczane na arkuszach A4 i A3
  • Drukowane naklejki wykrajane na dany kształt - dostarczane w stosach

Naklejki dostarczane na arkuszach posiadają odstępy między poszczególnymi użytkami które są ustalane indywidualnie na podstawie technicznych możliwości. Zazwyczaj odstępy między naklejkami wahają są w granicach 3-5 mm.

 

W ofercie posiadamy również naklejki na foli zabezpieczającej - kruszącej się przy próbie odklejania. Tego typu naklejki można znaleźć w kategorii plomby gwarancyjne.

 

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania na temat naklejek zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego pod numerem 601 501 502

 

 

 

Printhub.pl Drukarnia Online