Torby papierowe laminowane

 • Wybierz format / typ produktu
Laminowana torba papierowa z nadrukiem reklamowym Laminowana torba papierowa z nadrukiem reklamowym
Laminowana torba papierowa z nadrukiem wewnątrz Laminowana torba papierowa z nadrukiem wewnątrz
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w kolorystyce Pantone Laminowana torba papierowa z nadrukiem w kolorystyce Pantone
Torba papierowa po złożeniu na płasko do celów transportowych. Torba papierowa po złożeniu na płasko do celów transportowych.
Porównanie efektu wykończenia laminowanych toreb papierowych. Porównanie efektu wykończenia laminowanych toreb papierowych.
Zakończenia typu T-lace na rączkach toreb papierowych Zakończenia typu T-lace na rączkach toreb papierowych
Wzornik sznurków stosowanych do produkcji laminowanych toreb papierowych. Wzornik sznurków stosowanych do produkcji laminowanych toreb papierowych.

Torby papierowe laminowane z nadrukiem logo

✓ekskluzywne ✓luksusowe ✓reklamowe

Nadruk na całej powierzchni, indywidualna produkcja od podstaw.Cechy szczególne.

Cecha wyróżniająca nasze papierowe torby laminowane na tle tanich ofert na rynku polega na wykonawstwie. Torby reklamowe sklejamy z papieru wcześniej zadrukowanego w technologii offsetowej wg wzoru Klienta. Pozwala to na wykonanie druku od krawędzi do krawędzi torby papierowej, bez żadnych ograniczeń. Należy odróżnić nasze torby laminowane z nadrukiem od toreb o niskiej jakości nadruku wykonywanego na gotowej już chińskiej torbie. Dzięki tej stanowczej różnicy i możliwości konfigurowania wielu detali torby, nasza torba papierowa wygląda dokładnie tak, jak Klient sobie życzył.

 

Ekskluzywny produkt.

Ekskluzywne laminowane torby papierowe produkowane w naszej drukarni są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, zaspokajają wysokie wymagania klientów z Polski i Europy Zachodniej. Wieloletnia współpraca i terminowe dostawy toreb z nadrukiem w powtarzalnej wysokiej jakości gwarantują stabilność współpracy z naszymi kooperantami.

 

Rozmiar:

W standardowej ofercie Drukarni Designer jest do wyboru ponad 40 rozmiarów toreb papierowych laminowanych. Drukarnia oferuje również produkcję toreb papierowych laminowanych w niestandardowych rozmiarach. Na stronie jest dostępny specjalny kalkluator do toreb niestandardowych który pozwala wyliczyć niestandardowe formaty. Torby laminowane z nadrukiem produkowane w formacie niestandardowym są objęte wydłużonym terminem realizacji.

 

Papier:

Do produkcji laminowanych toreb papierowych stosujemy wysokogatunkowy, 3. krotnie powlekany papier matowy 200g. Papier stosowany do produkcji toreb jest tak dobrany by spełniał najwyższe wymagania estetyczne i wytrzymałościowe.

Na indywidualne zamówienie w jest możliwość zastosowania papieru grubszego np. 250g. zmiany w tym zakresie są indywidualnie negocjowane z uwzględnieniem również innych parametrów torby laminowanej.Najpopularniejsze opcje wykończenia ekskluzywnych toreb papierowych:

 • Laminowanie folią błyszczącą - zapewnia soczyste kolory i wysoki kontrast
 • Laminowanie folią matową - zapewnia stonowany łagodny efekt, kolory są mniej intensywne a kontrast niższy.
 • Laminowanie folią matową + lakierowane wybiórcze z połyskiem wybranych detali. - popularna kombinacja dająca efektowny kontrast między elementami lakierowanymi na wysoki połysk a elementami laminowanymi folią matową.
 • Zadruk wnętrza torby - dla podniesienia prestiżu torby laminowanej nadruk wewnątrz może być dobrym wyborem.

 

Wzmocnienia:

Kartonowe 450g - dna i górnego pasa torby papierowej.

 

Nadruk:

 • Kolorowy CMYK Euroskala (zdjęcia, grafika, loga, itp.).
 • Kolory specjalne Pantone (złoty, srebrny, inne niedostępne w CMYK)

Druk toreb papierowych laminowanych odbywa się w technologii offsetowej zapewniając najwyższą jakość i ekskluzywny wygląd torby. Wydruki w apli (pełne krycie) nie stanowią problemu, gdyż nasza drukarnia jest do tego zadania dobrze przygotowana.


 

Miejsce druku:

 • Nadruk na zewnątrz - cała powierzchnia torby papierowej wewnątrz.
 • Nadruk na zewnątrz i w środku - cała powierzchnia torby papierowej wewnątrz i na zewnątrz.


 

Rączki:

Rączki w torbach laminowanych wykonujemy ze sznurka bawełnianego lub polipropylenowego. W ofercie drukarni jest dostępna szeroka oferta kolorów uchwytów do wyboru. Na zakończeniach rączek są zaciskane estetyczne końcówki T-lace w kolorze czarnym lub bezbarwnym (podobne do zakończeń sznurówek), zastępując nieprofesjonalnie wyglądające popularne supły. Długość rączek w torbach jest zestandaryzowana, ale istnieje możliwość wykonania na zamówienie rączek o długości specjalnej.

 

Pakowanie:

Gotowe torby papierowe laminowane pakowane są na płasko do mocnych 5 warstowych kartonów dzięki czemu są bezpieczne podczas transportu.

W zależności od wielkości zamówienia ze względów bezpieczeństwa oraz ekonomicznych torby laminowane wysyłane są w kartonach lub poukładane na palecie.

 

Wysyłka:

 • Kurierska
 • Spedycja paletowa.


 

Sposób wysyłki:

 • Do zamawiającego.
 • Neutralna do klienta końcowego (zlecający = nadawca).


 

Pozostałe informacje:

 • Nasze laminowane torby papierowe potwierdziły w testach nośność 10 kg.
 • Laminowane torby papierowe z nadrukiem nie są przystosowane do noszenia przedmiotów z ostrymi krawędziami.

 

 

Projekt graficzny:

Do druku laminowanej torby papierowej należy dostarczyć projekt graficzny w formacie PDF / X-3 wykonany w oparciu o makietę projektu dostępną przy konfiguratorze torby. Po opracowaniu projektu do druku należy dostarczać dokument PDF nie zawierający makiety opisanej na właściwej grafice ponieważ projekt zostanie wydrukowany w taki sposób jak go dostarczono.
Jeżeli wykonanie projektu graficznego nadruku laminowanej torby papierowej jest dla Państwa kłopotliwe nasze studio graficzne przygotuje go Państwa odpowiedni projekt graficzny.


 

Printhub.pl Drukarnia Online