• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Torba papierowa laminowana, pełny zadruk wykonczony laminatem matowym. Laminowana torba papierowa z nadrukiem reklamowym
Wnętrze torby laminowanej. Czarne zakończenia t-lace doskonale komponuje się z czarnym tłem. Laminowana torba papierowa z nadrukiem wewnątrz
Efektowna kolorowa laminowana torba papierowa Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Efektowna szata graficzna frontu torby reklamowej z bokami w kolorze brazowym. Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Efektowna torba reklamowa w kolorze niebieskim Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Efektowna torba reklamowa w kolorze czarnym z czerwonym bokiem Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Kolory specjalne Pantone pozwalają uzyskać nadruk na torbie w kolorach niedostępnych w przestrzeni barwnej CMYK. Laminowana torba papierowa z nadrukiem w kolorystyce Pantone
Torby papierowe dostarczamy zlozone na plasko Torba papierowa po złożeniu na płasko do celów transportowych.
Graficzna symulacji efektu wykonczenia reklamowych toreb papierowych Porównanie efektu wykończenia laminowanych toreb papierowych.
T-lace zdecydowanie wyższa estetyka w porównaniu do popularnych supełków. Zakończenia typu T-lace na rączkach toreb papierowych
wzornik sznurków stosowanych jako rączki toreb papierowych Wzornik sznurków stosowanych do produkcji laminowanych toreb papierowych.

Torby papierowe laminowane z nadrukiem logo

✓ekskluzywne ✓luksusowe ✓reklamowe ✓nadruk na całej powierzchni torby ✓indywidualna produkcja od podstaw.

 

O torbach laminowanych

Torby papierowe z nadrukiem to ważna część naszej oferty. Proponujemy torby papierowe w wielu kształtach i wielkościach ‒ wszystkie wykonane z największą precyzją i troską o estetykę. Podczas każdej realizacji koncentrujemy się na tym, by nadruki, na przykład logo lub nazwa firmy były wyraźnie, kolory prawidłowe, a torba doskonale się prezentowała i była solidna.

 

Jakie są cechy szczególne naszych toreb?

Cecha wyróżniająca nasze papierowe torby laminowane na tle tanich ofert na rynku polega na wykonawstwie. Torby reklamowe sklejamy z papieru wcześniej zadrukowanego w technologii offsetowej wg wzoru Klienta. Pozwala to na wykonanie druku od krawędzi do krawędzi torby papierowej, bez żadnych ograniczeń. Należy odróżnić nasze torby laminowane z nadrukiem od toreb o niskiej jakości nadruku wykonywanego na gotowej już chińskiej torbie. Dzięki tej stanowczej różnicy i możliwości konfigurowania wielu detali torby, nasza torba papierowa wygląda dokładnie tak, jak Klient sobie życzył.

 

Ekskluzywne torby papierowe

Ekskluzywne laminowane torby papierowe produkowane w naszej drukarni są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, zaspokajają wysokie wymagania klientów z Polski i Europy Zachodniej. Wieloletnia współpraca i terminowe dostawy toreb z nadrukiem w powtarzalnej wysokiej jakości gwarantują stabilność współpracy z naszymi kooperantami.

 

Jakie rozmiary toreb papierowych dostępne są w ofercie?


W standardowej ofercie Drukarni Designer jest do wyboru ponad 40 rozmiarów toreb papierowych laminowanych. Drukarnia oferuje również produkcję toreb papierowych laminowanych w niestandardowych rozmiarach. Na stronie jest dostępny specjalny konfigurator do toreb niestandardowych, który pozwala wyliczyć cenę produkcji torby wykonanej innym wymiarze niż standardowa oferta. Torby laminowane z nadrukiem produkowane w formacie niestandardowym są objęte wydłużonym terminem realizacji.

 

Jaki papier stosujemy do produkcji toreb z nadrukiem?

Do produkcji laminowanych toreb papierowych stosujemy wysokogatunkowy, 3. krotnie powlekany papier matowy 200g. Papier stosowany do produkcji toreb jest tak dobrany by spełniał najwyższe wymagania estetyczne i wytrzymałościowe.
Na indywidualne zamówienie w jest możliwość zastosowania papieru grubszego np. 250g. zmiany w tym zakresie są indywidualnie negocjowane z uwzględnieniem również innych parametrów torby laminowanej.

Jakie są opcje wykończenia toreb papierowych?

 • Laminowanie folią błyszczącą - zapewnia soczyste kolory i wysoki kontrast
 • Laminowanie folią matową - zapewnia stonowany łagodny efekt, kolory są mniej intensywne a kontrast niższy.
 • Laminowanie folią matową + lakierowane wybiórcze z połyskiem wybranych detali. - popularna kombinacja dająca efektowny kontrast między elementami lakierowanymi na wysoki połysk a elementami laminowanymi folią matową.
 • Zadruk wnętrza torby - dla podniesienia prestiżu torby laminowanej nadruk wewnątrz może być dobrym wyborem.

 

Jakie wzmocnienia stosujemy w produkowanych torbach?

Stosujemy wzmocnienia z kartonu 450g dla dna torby oraz górnego pasa gdzie instalowane są uchwyty, dzięki czemu torba z powodzeniem wytrzyma obciążenie 10 kg.


Jak wykonywany jest nadruk na torby papierowe?

Druk toreb papierowych laminowanych odbywa się w technologii offsetowej zapewniając najwyższą jakość i ekskluzywny wygląd torby. Wydruki w apli (pełne krycie) nie stanowią problemu, gdyż nasza drukarnia jest do tego zadania dobrze przygotowana.

Dostępne możliwości drukowania toreb:

 • Druk kolorowy CMYK Euroskala (zdjęcia, grafika, loga, itp.).
 • Druk wg kolorów specjalnych Pantone (złoty, srebrny, inne niedostępne w CMYK)

 

W jakim miejscu może znajdować się nadruk?

 • Nadruk na zewnątrz - cała powierzchnia torby papierowej wewnątrz.
 • Nadruk na zewnątrz i w środku - cała powierzchnia torby papierowej wewnątrz i na zewnątrz.


Z czego wykonane są rączki toreb?

Rączki w torbach laminowanych wykonujemy ze sznurka bawełnianego lub polipropylenowego. W ofercie drukarni jest dostępna szeroka oferta kolorów uchwytów do wyboru. Na zakończeniach rączek są zaciskane estetyczne końcówki T-lace w kolorze czarnym lub bezbarwnym (podobne do zakończeń sznurówek), zastępując nieprofesjonalnie wyglądające popularne supły. Długość rączek w torbach jest zestandaryzowana, ale istnieje możliwość wykonania na zamówienie rączek o długości specjalnej.
 

Jak pakowane i wysyłane są torby laminowane?


Gotowe torby papierowe laminowane pakowane są na płasko do mocnych 5 warstwowych kartonów dzięki czemu są bezpieczne podczas transportu. W zależności od wielkości zamówienia ze względów bezpieczeństwa oraz ekonomicznych torby laminowane wysyłane są w kartonach lub poukładane na palecie.
 
Dostępne opcje dostawy:

 • Kurierska
 • Spedycja paletowa.

 

Sposób wysyłki toreb papierowych

 • Do zamawiającego.
 • Neutralna do klienta końcowego (zlecający = nadawca).

Pozostałe informacje o torbach papierowych:

 • Nasze laminowane torby papierowe potwierdziły w testach nośność 10 kg.
 • Laminowane torby papierowe z nadrukiem nie są przystosowane do noszenia przedmiotów z ostrymi krawędziami.


Jak wykonać i dostarczyć projekt graficzny do druku toreb papierowych?

Do druku laminowanej torby papierowej należy dostarczyć projekt graficzny w formacie PDF / X-3 wykonany w oparciu o makietę projektu dostępną przy konfiguratorze torby. Po opracowaniu projektu do druku należy dostarczać dokument PDF nie zawierający makiety opisanej na właściwej grafice ponieważ projekt zostanie wydrukowany w taki sposób jak go dostarczono.
Jeżeli wykonanie projektu graficznego nadruku laminowanej torby papierowej jest dla Państwa kłopotliwe nasze studio graficzne przygotuje go Państwa odpowiedni projekt graficzny.

 

Dlaczego torby z nadrukiem to dobry wybór?

 • Eleganckie opakowanie – torba papierowa z nadrukiem to eleganckie opakowanie, które przyda się podczas targów, akcji promocyjnych i spotkań branżowych — w torbie możemy wręczyć materiały na temat naszej firmy, na przykład katalogi i broszury, a także gadżety reklamowe. Torby papierowe sprawdzą się również na co dzień — zapakować w nie można zakupione przez klientów artykuły.
 • Zwiększenie rozpoznawalności firmy — torby z logo firmy to doskonały sposób na promocję i zwiększenie rozpoznawalności marki.
 • Ekologia — torby papierowe są przyjazne dla środowiska i sprawdzają się dużo lepiej niż plastikowe.

Reklamowe torby papierowe z nadrukiem znajdują zastosowanie w wielu branżach, a przede wszystkim w przypadku firm cateringowych, piekarni i cukierni, biur podróży, sklepów z pamiątkami, sklepów z odzieżą.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Powodów, żeby współpracować z naszą drukarnią jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:

 • oferta na miarę potrzeb ‒ wielkość torby, rodzaj papieru, uszlachetnienia, rodzaj nadruku, dostosowujemy do potrzeb klientów,
 • zapewniamy sprawną i terminową realizację zleceń,
 • dzięki nieustannej optymalizacji procesu produkcji toreb, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie.W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowej odpowiedzi na każde z nich tel. 91 852 22 22

Zapraszamy do współpracy!

 

Poniżej prezentujemy film przedstawiający proces produkcji toreb papierowych laminowanych od podstaw.

 

Printhub.pl Drukarnia Online