Laminowana torba papierowa z nadrukiem reklamowym Laminowana torba papierowa z nadrukiem reklamowym
Laminowana torba papierowa z nadrukiem wewnątrz Laminowana torba papierowa z nadrukiem wewnątrz
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze Laminowana torba papierowa z nadrukiem w pełnym kolorze
Laminowana torba papierowa z nadrukiem w kolorystyce Pantone Laminowana torba papierowa z nadrukiem w kolorystyce Pantone
Torba papierowa po złożeniu na płasko do celów transportowych. Torba papierowa po złożeniu na płasko do celów transportowych.
Porównanie efektu wykończenia laminowanych toreb papierowych. Porównanie efektu wykończenia laminowanych toreb papierowych.
Zakończenia typu T-lace na rączkach toreb papierowych Zakończenia typu T-lace na rączkach toreb papierowych
Wzornik sznurków stosowanych do produkcji laminowanych toreb papierowych. Wzornik sznurków stosowanych do produkcji laminowanych toreb papierowych.

Torby papierowe laminowane z nadrukiem logo

✓ekskluzywne ✓luksusowe ✓reklamowe ✓nadruk na całej powierzchni torby ✓indywidualna produkcja od podstaw.

 

O torbach laminowanych

Torby papierowe z nadrukiem to ważna część naszej oferty. Proponujemy torby papierowe w wielu kształtach i wielkościach ‒ wszystkie wykonane z największą precyzją i troską o estetykę. Podczas każdej realizacji koncentrujemy się na tym, by nadruki, na przykład logo lub nazwa firmy były wyraźnie, kolory prawidłowe, a torba doskonale się prezentowała i była solidna.

 

Jakie są cechy szczególne naszych toreb?

Cecha wyróżniająca nasze papierowe torby laminowane na tle tanich ofert na rynku polega na wykonawstwie. Torby reklamowe sklejamy z papieru wcześniej zadrukowanego w technologii offsetowej wg wzoru Klienta. Pozwala to na wykonanie druku od krawędzi do krawędzi torby papierowej, bez żadnych ograniczeń. Należy odróżnić nasze torby laminowane z nadrukiem od toreb o niskiej jakości nadruku wykonywanego na gotowej już chińskiej torbie. Dzięki tej stanowczej różnicy i możliwości konfigurowania wielu detali torby, nasza torba papierowa wygląda dokładnie tak, jak Klient sobie życzył.

 

Ekskluzywne torby papierowe

Ekskluzywne laminowane torby papierowe produkowane w naszej drukarni są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, zaspokajają wysokie wymagania klientów z Polski i Europy Zachodniej. Wieloletnia współpraca i terminowe dostawy toreb z nadrukiem w powtarzalnej wysokiej jakości gwarantują stabilność współpracy z naszymi kooperantami.

 

Jakie rozmiary toreb papierowych dostępne są w ofercie?


W standardowej ofercie Drukarni Designer jest do wyboru ponad 40 rozmiarów toreb papierowych laminowanych. Drukarnia oferuje również produkcję toreb papierowych laminowanych w niestandardowych rozmiarach. Na stronie jest dostępny specjalny konfigurator do toreb niestandardowych, który pozwala wyliczyć cenę produkcji torby wykonanej innym wymiarze niż standardowa oferta. Torby laminowane z nadrukiem produkowane w formacie niestandardowym są objęte wydłużonym terminem realizacji.

 

Jaki papier stosujemy do produkcji toreb z nadrukiem?

Do produkcji laminowanych toreb papierowych stosujemy wysokogatunkowy, 3. krotnie powlekany papier matowy 200g. Papier stosowany do produkcji toreb jest tak dobrany by spełniał najwyższe wymagania estetyczne i wytrzymałościowe.
Na indywidualne zamówienie w jest możliwość zastosowania papieru grubszego np. 250g. zmiany w tym zakresie są indywidualnie negocjowane z uwzględnieniem również innych parametrów torby laminowanej.

Jakie są opcje wykończenia toreb papierowych?

 

Jakie wzmocnienia stosujemy w produkowanych torbach?

Stosujemy wzmocnienia z kartonu 450g dla dna torby oraz górnego pasa gdzie instalowane są uchwyty, dzięki czemu torba z powodzeniem wytrzyma obciążenie 10 kg.


Jak wykonywany jest nadruk na torby papierowe?

Druk toreb papierowych laminowanych odbywa się w technologii offsetowej zapewniając najwyższą jakość i ekskluzywny wygląd torby. Wydruki w apli (pełne krycie) nie stanowią problemu, gdyż nasza drukarnia jest do tego zadania dobrze przygotowana.

Dostępne możliwości drukowania toreb:

 

W jakim miejscu może znajdować się nadruk?


Z czego wykonane są rączki toreb?

Rączki w torbach laminowanych wykonujemy ze sznurka bawełnianego lub polipropylenowego. W ofercie drukarni jest dostępna szeroka oferta kolorów uchwytów do wyboru. Na zakończeniach rączek są zaciskane estetyczne końcówki T-lace w kolorze czarnym lub bezbarwnym (podobne do zakończeń sznurówek), zastępując nieprofesjonalnie wyglądające popularne supły. Długość rączek w torbach jest zestandaryzowana, ale istnieje możliwość wykonania na zamówienie rączek o długości specjalnej.
 

Jak pakowane i wysyłane są torby laminowane?


Gotowe torby papierowe laminowane pakowane są na płasko do mocnych 5 warstwowych kartonów dzięki czemu są bezpieczne podczas transportu. W zależności od wielkości zamówienia ze względów bezpieczeństwa oraz ekonomicznych torby laminowane wysyłane są w kartonach lub poukładane na palecie.
 
Dostępne opcje dostawy:

 

Sposób wysyłki toreb papierowych


Pozostałe informacje o torbach papierowych:


Jak wykonać i dostarczyć projekt graficzny do druku toreb papierowych?

Do druku laminowanej torby papierowej należy dostarczyć projekt graficzny w formacie PDF / X-3 wykonany w oparciu o makietę projektu dostępną przy konfiguratorze torby. Po opracowaniu projektu do druku należy dostarczać dokument PDF nie zawierający makiety opisanej na właściwej grafice ponieważ projekt zostanie wydrukowany w taki sposób jak go dostarczono.
Jeżeli wykonanie projektu graficznego nadruku laminowanej torby papierowej jest dla Państwa kłopotliwe nasze studio graficzne przygotuje go Państwa odpowiedni projekt graficzny.

 

Dlaczego torby z nadrukiem to dobry wybór?

Reklamowe torby papierowe z nadrukiem znajdują zastosowanie w wielu branżach, a przede wszystkim w przypadku firm cateringowych, piekarni i cukierni, biur podróży, sklepów z pamiątkami, sklepów z odzieżą.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Powodów, żeby współpracować z naszą drukarnią jest wiele, poniżej najważniejsze z nich:W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowej odpowiedzi na każde z nich tel. 91 852 22 22

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Poniżej prezentujemy film przedstawiający proces produkcji toreb papierowych laminowanych od podstaw.
 

Printhub.pl Drukarnia Online