• Wybierz format / typ produktu

Metki, etykiety, zawieszki do odzieży

 

Do druku metek, etykiet itp. należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu.
Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne na stronie konfiguratora produktu. W przypadku nie posiadasz własnego projektu, możesz zamówić go w naszej drukarni. Czas potrzebny na wykonanie projektu jest dodawany do terminu podawanego w konfiguratorze produktu.

Metki odzieżowe drukujemy głównie na kredowanym matowym papierze 350g (grubość 0,34 mm) zapewniającym wysoką sztywność i jakość wydruku. Dla dużych nakładów jest możliwość zastosowania cieńszego papieru co wpłynie korzystnie na cenę metki.

Druk metek odzieżowych odbywa się standardowo w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK. Opcjonalnie w druku może być zastosowany dodatkowy kolor specjalny z palety Pantone, np. złoty, srebrny lub inny niedostępny w palecie CMYK. Kolory z palety Pantone nie są dostępne w minimalnych nakładach cennika.

Metki do odzieży można dodatkowo uszlachetnić stosując laminat foliowy matowy lub błyszczący, a także lakier wybiórczy na wybrane elementy, np. logo.

Standardowo w metkach wiercone są otwory o średnicy 5 mm po środku, opcjonalnie dostępne otwory 3 mm pośrodku lub  w narożniku.
Narożniki metki mogą posiadać rogi proste lub zaokrąglone.