• Wybierz format / typ produktu

Metki, etykiety, zawieszki do odzieży

 

Projekt do druku

Do druku metek, etykiet itp. należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Jeżeli gdy nie posiadasz własnego projektu, możesz zamówić go w naszej drukarni. Czas potrzebny na wykonanie projektu jest dodawany do terminu podawanego w konfiguratorze produktu.

 

Papier metek do odzieży

Metki odzieżowe drukujemy głównie na matowym papierze kredowanym 350g (grubość 0,34 mm) zapewniającym wysoką sztywność i jakość wydruku. Przy dużych zamówieniach, zastosowanie cieńszego papieru 250g może wplynąć korzystnie na cenę.

 

Druk metek do odzieży

Druk metek odzieżowych odbywa się standardowo w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK. Opcjonalnie w druku może być zastosowany kolor specjalny z palety Pantone, np. złoty, srebrny lub inny niedostępny w standardowej palecie Euroskala CMYK. Druk z palety Pantone jest dostępny w naszym cenniku tylko dla wyższych nakładów.

 

Uszlachetnianie

Metki do odzieży można dodatkowo uszlachetnić stosując laminat foliowy matowy, błyszczący lub soft touch, a także lakier wybiórczy na wybrane elementy, np. logo.

 

Otwór

Standardowo w metkach wiercimy otwory o średnicy 5 mm na środku, opcjonalnie otwór 3 mm na środku lub w narożniku.