• Wybierz format / typ produktu

Naklejki wypukłe - 3D logo

Wydruk naklejek wypukłych - cennik, drukarnia

Uwaga! Nasze naklejki dzięki zastosowaniu żywicy poliuretanowej zamiast gorszej epoksydowej - nie żółkną i pozostają na zawsze elastyczne i odporne na warunki atmosferyczne.

Zastosowanie:

Produkt ten stosowany jest m.in. przez producentów sprzętu komputerowego, elektronicznego, AGD, RTV, mebli, okien, drzwi, schodów, rolet, armatury łazienkowej, w motoryzacji, a także jako upominek reklamowy w postaci breloka, magnesu lub naklejki.

 

Opis produktu:

Naklejki wypukłe mogą mieć dowolny kształt i grafikę. Gotowa naklejka jest elastyczna, ma grubość do ok. 2-3 mm, oraz piękny lustrzany połysk. Naklejki wypukłe są odporne na urazy mechaniczne, promienie UV i wodę, nie ulegają także uszkodzeniu przy kontakcie z wieloma substancjami chemicznymi. Jest to z pewnością idealne rozwiązanie by efektownie wyróżnić np. logo firmy, markę lub model, dodaje ekskluzywnego i niepowtarzalnego wyglądu, zwiększa walory estetyczne i atrakcyjność produktu.

 

Wykonanie:

Nasze naklejki produkujemy na bazie najlepszego dostępnego surowca jakim jest żywica poliuretanowa, to wiele lepszy materiał niż najczęściej stosowana żywica epoksydowa. Bez względu na to czy zostaną naklejone wewnątrz czy na zewnątrz pozostaną na zawsze elastyczne i a ich powłoka bezbarwna. Naklejki z żywicy epoksydowej żółkną i robią się twarde, posiadają tendencje do powstawania pęknięć na ich powierzchni, jednak ten surowiec jest dużo łatwiejszy w obsłudze dlatego tak wiele firm go stosuje bez względu na jego niebagatelne wady w późniejszej estetyce produktu. Ta krótkowzroczna polityka wykonawców, naraża wielu odbiorców na stratę walorów estetycznych ich naklejek, które miały być ozdobą często poważnych produktów (sprzęt RTV/ AGD , urządzenia elektroniczne, itp.)

 

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu papieru firmowego nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

 

Podłoże:

Podkładem do naklejek wypukłych jest biała monomeryczna folia samoprzylepna.

 

Format:

Dostępny jest dowolny format przy zachowaniu odpowiedniego kształtu z łagodnymi łukami zgodnie z załączonym przykładem jak poniżej:

Przykładowe kształty naklejek wypukłych możliwych do wykonania.

 

Druk:

Naklejki wypukłe drukujemy w palecie Euroscala CMYK używając technologii:

  1. offsetowej
  2. solwentowej