• Wybierz format / typ produktu

Papier firmowy - listowniki

Cennik wydruku papieru firmowego wg. wzoru projektu klienta. Drukarnia może wykonać projekt na życzenie klienta.

Drukarnia Designer kompleksowo obsłuży Państwa firmę w zakresie druku papieru firmowego

Zastosowanie:

Papier firmowy niezastąpiony przy wszelkiej korespondencji firmowej, doskonały do druku ofert cenowych, faktur itp. Nie każdy to wie, ale kolorowy papier firmowy wykonany w drukarni kosztuje kilka razy mniej niż ten drukowany na kolorowej drukarce.

 

Wykonanie:

Cały proces realizacji zlecenia na druk papieru firmowego (projektowanie, montaż, naświetlanie, druk, obróbka introligatorska) wykonujemy samodzielnie na miejscu bez pośredników czy podwykonawców. Dzięki temu niskie ceny oraz terminy są gwarantowane.

 

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu papieru firmowego nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz.

Podłoże:

Do druku papieru firmowego stosujemy przede wszystkim papier Amber Preprint 100 g. Jest to wysokogatunkowy papier z zastosowaniem do druku w drukarkach wszelkiego typu. Dla Klientów mniej wymagających używających drukarek atramentowych lub igłowych możemy polecić tańszy papier Amber Graphic 90 g, którego jego biel jest nieco słabsza. W ofercie posiadamy także papiery ozdobne i barwione takie jak papier Lessebo Design Ivory 100 g i kolorze kremowym oraz luksusowy biały jak i kremowy ozdobny papier Bond superwhite i chamois 80 g z fakturowaną powierzchnią. Na specjalne zamówienie możemy zastosować dowolne inne rodzaje papierów zgodnie z życzeniem Klienta.

 

Druk:

Papier firmowy drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYKlub Pantone na nowoczesnych maszynach offsetowych Heidelberg Speedmaster gwarantując najwyższą jakość druku.

 

Inne:

Papier firmowy może zostać wyposażony w perforację ułatwiającą jego składanie w wyznaczonych miejscach (na pół lub na 3 części) oraz 2 lub 4 otwory pozwalające umieszczać poszczególne kartki w segregatorze.