• Wybierz format / typ produktu

Reklamowe segregatory firmowe - profesjonalna oprawa Twoich materiałów

 

Segregatory z nadrukiem firmowym - cennik, drukarnia, producent.

Nasze firmowe segregatory reklamowe cechuje bezkompromisowa jakość druku oraz staranne czyste wykonanie

 

Zastosowanie:

Reklamowe segregatory firmowe są popularnie stosowane do przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentacji, pozwalają łatwo wymieniać ich zawartość dzięki temu dostarczamy np. Klientowi zawartość ściśle dostosowaną do danych potrzeb, bez zbędnego nadmiaru informacji czy stron.

 

Wykonanie:

Cały proces realizacji zlecenia na druk reklamowych segregatorów firmowych wykonujemy na miejscu bez pośredników czy podwykonawców. Dzięki temu niskie ceny oraz terminy są gwarantowane.

 

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu reklamowego segregatora firmowego nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

 

Podłoże:

Reklamowe segregatory firmowe produkujemy z grubej na 2 mm litej tektury, która zapewnia wysoką sztywność i bezpieczeństwo dla przechowywanych w segregatorze materiałów. Tektura jest powlekana okleiną z grafiką drukowaną na papierze kredowanym 135 g.

 

Format:

Produkowane przez naszą drukarnię reklamowe segregatory firmowe są przeznaczone dla dokumentów formatu A4. Dostępna szerokość grzbietu od 3 cm do 7 cm w zależoności od wymaganej pojemności - ten parametr nie ma wpływu na cenę końcową produktu. Bezpośrednio z szerokością grzbietu jest związany rodzaj zastosowanego uchwytu, np. z dźwignią występują tylko w segregatorach o szerokości grzbietu 7 cm.

 

Druk:

Reklamowe segregatory firmowe drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYK lub Pantone na maszynie Heidelberg Speedmaster. Zapewniając najwyższą jakość jakość druku, bez porównania z segregatorami drukowanymi na kopiarkach laserowych czy innych tego typu tanich technologiach proponowanych przez niektórych wykonawców.

 

Uszlachetnianie:

Reklamowe segregatory firmowe standardowo laminujemy folią matową lub z połyskiem. Dodatkowo możemy zastosować lakier punktowy UV, celem wyróżnienia poszczególnych elementów graficznych takich jak logo czy zdjęcia.

 

Inne:

Reklamowe segregatory firmowe mogą być wyposażone w kieszonki na płyty CD lub/i wizytówki

Kieszeń na wizytówkę w reklamowym segregatorze firmowym

Wnętrze:

można wykończyć w trzech odmianach:

Segregator z biała wyklejką wnętrza. Producent, drukarnia, cennik.

okleina biała - brak nadruku

Segregator z wyklejką wnętrza w wybranym kolorze

okleina zadrukowana w dowolnym kolorze + laminat

Segregator z wyklejką zadrukowaną - cennik, drukarnia, producent.

okleina z nadrukiem + laminat

 

Okucia:

Reklamowe segregatory firmowe wyposażamy w różne uchwyty, takie jak:

. podwójne D-kształtne

. poczwórne D-kształtne

. z dzwignią

. SuperRib D

. SuperRib R

Wnetrze reklamowego segregatora firmowego

Efektowne niklowane uchwyty są mocowane na nity metalowe.

Okucia segregatorów stosowane w naszej drukarni