• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę

SOLWENTOWY DRUK wielkoformatowy - doskonała jakość bez dopłaty.

 

solwentowy druk wielkoformatowy

Drukarnia Designer kompleksowo obsłuży Państwa w zakresie wysokiej jakości druku wielkoformatowego na różnych mediach.

Wykonanie:

Druk wielkoformatowy wykonujemy na nowej maszynie solwentowej zapewniającej druk wysokiej o znakomitej jakości. Jeżeli szukasz dobrego druku w atrakcyjnej cenie, dobrze trafiłeś.

 

Format:

Różne szerokości mediów oraz dowolna długość druku pozwala wybrać każdemu klientowi odpowiedni rozmiar do swoich potrzeb.

 

Nośnik:

Do druku wielkoformatowego stosujemy różne media w zależności od zastosowania takie jak: banery (do reklam wieszanych), folie samoprzylepne (do oklejania pojazdów, szyldów i okien), płótna (do reprodukcji obrazów)

 

Opcjonalne uszlachetnianie:

W celu zwiększenia żywotności nadruku, możemy pokryć go lakierem bezbarwnym lub laminatem, dodatkowa warstwa zabezpieczy grafikę przed wycieraniem przy intensywnej eksploatacji, np gdy baner jest wielokrotnie rozkładany i składany np. na targach, lub folia jest narażona na mechaniczne pocieranie, np. myjnie automatyczne w przypadku zastosowania folii do reklam na samochodach.

 

Termin:

Rozsądne terminy realizacji z możliwością znacznego ich skrócenia za dopłatą, jeżeli bardzo Ci się spieszy wykonamy druk wielkoformatowy z dnia na dzień, a nawet w ciągu kilku godzin, szczegóły są dostępne w formularzu kalkulacyjnym.

 

 

materiały banerowe:

Frontlit - Przeznaczony do druku jednostronnego. Zbudowany jest z tkaniny poliestrowej powleczonej PCV. Bardzo wysoka wytrzymałość na rozdarcie. Zastosowanie jako nośnik reklamowy oświetlony od strony zewnętrznej (strona zadrukowana) światłem dziennym lub sztucznym. Poszczególne pasy frontlitu mogą być łączone poprzez zgrzewanie tworząc powierzchnię o wymiarach limitowanych tylko wytrzymałością konstrukcji nośnej banera, lub możliwościami jego zamocowania.

Backlit - jest materiałem winylowym przepuszczającym i rozpraszającym światło. Przeznaczony do oświetlenia "tylnego", podczas dnia zachowuje takie same właściwości wizualne jak frontlit. Poprzez odpowiedni projekt można uzyskać efekt day/night - czyli obraz widziany podczas dnia, w nocy przy podświetleniu banera jest uzupełniany o dodatkowe elementy. Backlit może być łączony w wieksze powierzchnie specjalnie wykonnymi zgrzewemi - niewidocznymi przy podświetleniu.

Blockout - Materiał przeznaczony do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego tam, gdzie grafika jest dwustronna i nie może się przenikać, Może miec także zastosowanie  do wyciemniania pomieszczeń hotelowych czy biurowych

Siatka (baner siatkowy) - nośnik reklamowy o strukturze siatki umożliwiającej przepływ powietrza, dzięki czemu baner taki jest odporniejszy na wiatr i eliminowany jest efekt żagla. Szczególnie polecana do zawieszania między słupami, na elewacjach budynków czy rusztowaniach. Posiada wzmocnione brzegi i metalowe oczka zamontowane na obwodzie co 50 cm. Dostępna w wersji matowej o gramaturze 260g/m2.

 

folie samoprzylepne:

Folia monomeryczna - Przeznaczona do krótko i średniookresowych (2-3 lat) zastosowań zewnętrznych na płaskie powierzchnie bez występowania przetłoczeń, np. głębokie wnęki gdzie istnieje konieczność deformacji folii w celu dopasowania do trudnego nierównego podłoża.

Folia polimerowa - Przeznaczona do długookresowych (5 lat) zastosowań zewnętrznych na płaskie powierzchnie z lekkimi przetłoczeniami, np. gdzie istnieje konieczność lekkiej deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.

Folia wylewana - Przeznaczona do ekstremalnych długookresowych zastosowań (5 i więcej lat) zastosowań zewnętrznych na nierówne powierzchnie z wyraźnymi przetłoczeniami, gdzie istnieje konieczność deformacji folii w celu dopasowania do nierównego podłoża.

 

folia okienna:

Folia one way vision

Folia one way vision i siatka
to materialy perforowane.

Folia One way vision - Specjalna, perforowana folia PCV, biała, błyszcząca, z czarnym spodem, przeznaczona do użytku na płaskich, przezroczystych powierzchniach, takich jak np. szkło. Nadrukowany na folii obraz jest widoczny, podczas gdy perforacja pozwala na swobodne przechodzenie światła. Stosunek powierzchni do zadruku do całości powierzchni wynosi 50%. Zakres zastosowania to krótko i średniookresowa reklama zewnętrzna na szybach pojazdów, witrynach sklepowych oraz innych przeźroczystych, nośnikach reklamowych. Ze względu na możliwość gromadzenia się kurzu i wilgoci w perforacji folii zaleca się zabezpieczenie folii laminatem. Folia może być aplikowana tylko "na sucho".

 

papier:

Blueback - Papier stosowany przy wydrukach bilboardów. Tylna błękitna warstwa zapobiega prześwitywaniu poprzednio naklejonych warstw reklamowych.

Whiteback - Papier przeznaczony do wystawy wewnetrznej zarowno podświetlanej jak i oświetlanej, doskonale nadaje się do wystroju wszelkich pomieszczen handlowych czy wystawowych

inne:

Płótno - Błyszczące lub matowe płótno przeznaczone do druku solwentowego jednostronnego, posiadające specjalną powłokę, która zapewnia niezwykłą kolorystykę i rozdzielczość drukowanego obrazu, charakteryzuje się dużą wodoodpornością.

Printhub.pl Drukarnia Online