• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Narożniki kalendarza jednodzielnego są zaokrąglone, co zabezpiecza je wydatnie przed zaginaniem. Narożniki kalendarza jednodzielnego są zaokrąglone, co zabezpiecza je wydatnie przed zaginaniem.
Brak łączeń między główką a plecami kalendarza jednodzielnego. Brak łączeń między główką a plecami kalendarza jednodzielnego.
Czytelne kalendarium jednodzielne. Czytelne kalendarium jednodzielne.
Opcjonalny lakier wybiórczy na główce kalendarza jednodzielnego. Opcjonalny lakier wybiórczy na główce kalendarza jednodzielnego.
Kalendarze jednodzielne pakujemy w kopertę. Kalendarze jednodzielne pakujemy w kopertę.
Spód kalendarium jest wzmocniony kartonem Spód kalendarium jest wzmocniony kartonem

Kalendarze jednodzielne firmowe, reklamowe, z nadrukiem logo, na zamówienie

 


 


Opis kalendarz jednodzielny standardowy.


Indywidualny kolorowy nadruk firmowy (CMYK) na główce i plecach kalendarza jednodzielnego zabezpieczony lakierem pozwala projektować bez ograniczeń.

Technologia nadruku offsetowa zapewnia wysoką rozdzielczość, gładkie przejścia tonalne, równomierność natężenia kolorów i korzystną cenę - szczególnie przy większych seriach. Zastosowany wysokogatunkowy karton jednostronnie powlekany o gramaturze 275 g nadaje sztywność i robi pozytywne wrażenie na odbiorcach.


Główka oraz plecy o całkowitym rozmiarze 310x670 mm w naszych kalendarzach jednodzielnych stanowią jednorodną całość. Ta unikalna cecha wyróżnia nasze produkty na tle wielu konkurencyjnych produktów i daje szereg korzyści takich jak:

  • wyższa estetyka i trwałość kalendarza
  • większa powierzchnia reklamowa
  • możliwość tworzenia ciągłej kompozycji graficznej od główki aż po plecy.


Zaokrąglone narożniki kalendarza (główki i pleców) podwyższają estetykę i zmniejszają ryzyko ich rozdwajania. Główka kalendarza jednodzielnego posiada zawieszkę w postaci otworu o średnicy 3 mm.

Kalendarium o wymiarze 285x335 mm drukowane w dwóch kolorach: czarny i czerwony, trzech językach: polski, angielski, niemiecki, składa się z 12 kartek które można wyrywać, zawiera imieniny. Spód bloczków wzmacniany jest sztywnym kartonem w celu zwiększenia jego wytrzymałości. W komplecie przesuwne okienko do zaznaczania bieżącego dnia.

Kalendarz składamy i pakujemy w białą papierową kopertę samoklejącą, która zabezpiecza kalendarz przed rozkładaniem i uszkodzeniem się podczas transportu.Opcjonalnie:

 


 

 

Opis kalendarz jednodzielny ekonomicznyIndywidualny kolorowy nadruk firmowy (CMYK) na główce i plecach kalendarza jednodzielnego pozwala projektować bez ograniczeń.

Technologia nadruku cyfrowa (stosowana przy kalendarzach z serii ECO) zapewnia krótki czas realizacji zlecenia oraz korzystną cenę już przy zamówieniach kilku sztuk. Jakość reprodukcji obrazu ustępuje technologii offsetowej, jednak w wielu przypadkach różnica jest trudna do rozpoznania. W druku cyfrowym jest stosowany wysokogatunkowy karton jednostronnie powlekany o gramaturze 250 g.

Główka oraz plecy w naszych kalendarzach stanowią jednorodną całość. Ta unikalna cecha wyróżnia nasze produkty na tle wielu konkurencyjnych produktów i daje szereg korzyści takich jak:

  • wyższa estetyka i trwałość kalendarza
  • większa powierzchnia reklamowa
  • możliwość tworzenia ciągłej kompozycji graficznej od główki aż po plecy.


Kalendarium drukowane w dwóch kolorach: czarny i czerwony, trzech językach: polski, angielski, niemiecki, składa się z 12 kartek które można wyrywać, zawiera imieniny. Spód bloczków wzmacniany jest sztywnym kartonem w celu zwiększenia jego wytrzymałości. W komplecie przesuwne okienko do zaznaczania bieżącego dnia.

Kalendarz składamy i pakujemy w białą papierową kopertę samoklejącą, która zabezpiecza kalendarz przed rozkładaniem i uszkodzeniem się podczas transportu.


Opcjonalnie:

  • Laminat mat/połysk na plecach i główce.
  • Kolorowy nadruk na kopercie.
  • Koperta kartonowa z nadrukiem lub bez.

 

Printhub.pl Drukarnia Online