• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Firmowy kalendarz jednodzielny na zamówienie Firmowy kalendarz jednodzielny na zamówienie
Brak łączeń między główką a plecami kalendarza jednodzielnego. Brak łączeń między główką a plecami kalendarza jednodzielnego.
Narożniki kalendarza jednodzielnego są zaokrąglone, co zabezpiecza je wydatnie przed zaginaniem. Narożniki kalendarza jednodzielnego są zaokrąglone, co zabezpiecza je wydatnie przed zaginaniem.
Czytelne kalendarium jednodzielne. Czytelne kalendarium jednodzielne.
Opcjonalny lakier wybiórczy na wybranych elementach kalendarza jednodzielnego. Opcjonalny lakier wybiórczy na wybranych elementach kalendarza jednodzielnego.
Opcjonalnie kalendarze pakujemy w papierową/kartonową białą lub z nadrukiem kopertę.   Opcjonalnie kalendarze pakujemy w papierową/kartonową białą lub z nadrukiem kopertę.
Spód kalendarium jest wzmocniony kartonem Spód kalendarium jest wzmocniony kartonem

KALENDARZE jednodzielne na zamówienie

✔firmowe ✔reklamowe ✔spersonalizowane ✔z własnym nadrukiem logo


Kalendarze dla wymagających.

Drukarnia Designer Szczecin to wieloletni producent spersonalizowanych firmowych kalendarzy dla wymagających klientów. Przemyślane rozwiązania dla poszukujących indywidualnej produkcji, oczekujących wysokiej jakości komponentów, dokładnego powtarzalnego wykonawstwa oraz możliwości wyboru wielu opcjonalnych detali w celu wyróżnienia się na tle produktów powszechnie spotykanych.

 

Opis kalendarza jednodzielnego


Indywidualny kolorowy nadruk firmowy (CMYK) na główce i plecach kalendarza jednodzielnego zabezpieczony lakierem pozwala projektować bez ograniczeń.

Wysokiej klasy technologia druku zapewnia wysoką rozdzielczość, gładkie przejścia tonalne, równomierność natężenia kolorów i korzystną cenę - szczególnie przy większych seriach. Zastosowany wysokogatunkowy karton jednostronnie powlekany o gramaturze 310 g nadaje sztywność i robi pozytywne wrażenie na odbiorcach.


Główka oraz plecy o całkowitym rozmiarze 310x670 mm w naszych kalendarzach jednodzielnych stanowią jednorodną całość. Ta unikalna cecha wyróżnia nasze produkty na tle wielu konkurencyjnych produktów i daje szereg korzyści takich jak:

  • wyższa estetyka i trwałość kalendarza
  • większa powierzchnia reklamowa
  • możliwość tworzenia ciągłej kompozycji graficznej od główki aż po plecy.


Zaokrąglone narożniki kalendarza (główki i pleców) podwyższają estetykę i zmniejszają ryzyko ich rozdwajania. Główka kalendarza jednodzielnego posiada zawieszkę w postaci otworu o średnicy 3 mm.

Kalendarium o wymiarze 285x335 mm drukowane w dwóch kolorach: czarny i czerwony, trzech językach: polski, angielski, niemiecki, składa się z 12 kartek które można wyrywać, zawiera imieniny. Spód bloczków wzmacniany jest sztywnym kartonem w celu zwiększenia jego wytrzymałości. W komplecie przesuwne okienko do zaznaczania bieżącego dnia.

Kalendarz składamy i pakujemy w białą papierową kopertę samoklejącą, która zabezpiecza kalendarz przed rozkładaniem i uszkodzeniem się podczas transportu.Opcjonalnie:

Printhub.pl Drukarnia Online