• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Segregator z nadrukiem firmowym. Powierzchnia laminowana matowo. Segregator z nadrukiem firmowym. Powierzchnia laminowana matowo.
Segregator firmowy widoczny wewnątrz. Okucie D4, wyklejka biała. Segregator firmowy widoczny wewnątrz. Okucie D4, wyklejka biała.
Segregator z nadrukiem firmowym, laminat matowy, okucie D4 Segregator z nadrukiem firmowym, laminat matowy, okucie D4
Segregatory z nadrukiem firmowym, okucie niklowane, D-kształtne. Segregatory z nadrukiem firmowym, okucie niklowane, D-kształtne.
Segregator firmowy z kieszenią na grzbiecie Segregator firmowy z kieszenią na grzbiecie
Segregator firmowy z wyklejką drukowaną w kolorze szarym. Mechanizm z dźwignią. Segregator firmowy z wyklejką drukowaną w kolorze szarym. Mechanizm z dźwignią.

Reklamowe segregatory ✔firmowe ✔reklamowe ✔z nadrukiem logo


Oferta produkcji segregatorów

Nasze firmowe segregatory reklamowe cechuje bezkompromisowa jakość druku oraz staranne czyste wykonanie


Zastosowanie segregatorów

Reklamowe segregatory firmowe są popularnie stosowane do przechowywania wszelkiego rodzaju dokumentacji, pozwalają łatwo wymieniać ich zawartość i dostarczać klientowi zawartość ściśle dostosowaną do jego potrzeb.


Projekt graficzny segregatora

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu reklamowego segregatora firmowego nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

 

Jak produkujemy segregatory?

Reklamowe segregatory firmowe produkujemy z grubej na 2 mm litej tektury, która zapewnia wysoką sztywność i bezpieczeństwo dla przechowywanych w segregatorze materiałów. Tektura jest oklejana (kaszerowana) zadrukowaną i zalaminowaną okleiną z papieru.


Rozmiary segregatorów

Produkowane przez naszą drukarnię reklamowe segregatory firmowe są przeznaczone dla dokumentów formatu A4. Dostępna szerokość grzbietu od 3 cm do 7 cm w zależności od wymaganej pojemności - ten parametr nie ma wpływu na cenę końcową produktu. Bezpośrednio z szerokością grzbietu związany jest rodzaj zastosowanego uchwytu, np. mechanizmy z dźwignią występują tylko w segregatorach o szerokości grzbietu 7 cm.

 

Jak drukujemy segregatory?

Reklamowe segregatory firmowe drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYK lub Pantone na maszynie Heidelberg Speedmaster. Zapewniając najwyższą jakość jakość druku.


Uszlachetnianie segregatorów

Reklamowe segregatory firmowe standardowo laminujemy folią matową, błyszczącą lub miękką w dotyku. Dodatkowo możemy zastosować lakier wybiórczy UV, celem wyróżnienia wysokim połyskiem poszczególnych elementów graficznych takich jak logo czy zdjęcia.
 

Dodatki do segregatorów

Reklamowe segregatory firmowe mogą być wyposażone w kieszonki grzbietowe a także na płyty CD lub/i wizytówki


Wnętrze segregatora

można wykończyć na trzy sposoby:

  • okleina biała - brak nadruku
  • okleina zadrukowana w dowolnym kolorze + laminat
  • okleina z nadrukiem + laminat

Mechanizmy stosowane w segregatorach firmowych

Reklamowe segregatory firmowe wyposażamy w różne mechanizmy uchwytowe, takie jak:

  • D-kształtne podwójne i poczwórne
  • Okrągłe podwójne i poczwórne
  • Prostokątne podwójne i poczwórne
  • z dzwignią
  • SuperRib D
  • SuperRib R


Efektowne niklowane uchwyty są mocowane na metalowe nity.

Printhub.pl Drukarnia Online