Wydruk czasopisma Wydruk czasopisma
Wydruk czasopisma Wydruk czasopisma

Wydruk czasopisma, gazety 

✔tygodniki ✔miesięczniki ✔kwartalniki

 

Drukarnia Designer kompleksowo obsłuży Państwa w zakresie druku czasopism.

 

Wykonanie:

Dysponujemy w pełni wyposażonym parkiem maszyn do pełnoformatowego druku offsetowego wysokiej jakości. Gwarantujemy terminowość w druku czasopism, a w sytuacjach wyjątkowych - np. spóźnieniach na składzie po stronie klienta zawsze staramy się nadrobić stracony czas i dotrzymać potrzebnego terminu wydania. W każdej chwili wydruk czasopisma można wycenić smodzielnie za pomocą naszego serwisu internetowego klikając w automatyczny cennik druku czasopisma online. Dla zainteresowanych Klientów możemy udostępnić przykłady prac już zrealizowanych celem weryfikacji jakości ich wykonania. W razie pytań zapraszmy do kontaktu z naszym biurem obsługi.

 

Projekt graficzny:

Do druku gazety należy dostarczać plik PDF w którym zawarte są wszystkie strony czasopisma w prawidłowej kolejności wraz z okładką.

 

Podłoże:

Do druku czasopism udostępniamy różne rodzaje papierów, popularne papiery kredowane matowy lub z połyskiem oraz papiery objętościowe pozwalające przy tej samej grubości kartki zaoszczędzić na wadze papieru i cenie druku gazety.

Standardowym papierem w ofercie dla wydruku wnętrza gazety jest drzewny matowy papier powlekany o gramaturze 65g.

Papier ten charakteryzuje bardzo dobrymi parametrami takimi jak:

 

Druk:

Czasopisma drukujemy w technologii offsetowej w kolorze lub czerni na pełnoformatowej maszynie offsetowej Heidelberg Speedmaster zapewniając doskonałą jakość i powtarzalność kolorystyczną.

 

Format:

Oferujemy wydruk czasopisma w popularnych formatach A5, B5, A4, B4, możliwością wykonania innych na specjalne życzenie Klienta.

 

Uszlachetnianie:

Na okładkach drukowanych czasopism zalecamy lakier zabezpieczający w celach lepszej odporności na rysowanie. Ekskluzywne wydania można zabezpieczyć także laminatem foliowym.

 

Oprawa:

Dostępne oprawy dla drukowanych gazet to:

 

Printhub.pl Drukarnia Online