• Wybierz format / typ produktu
Wydruk banera Wydruk banera

Baner i siatka reklamowa

 

Projekt graficzny:

Do druku banerów i siatek przyjmujemy projekty w formacie JPG  z rozdzielczością 100 DPI.

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu baneru, nasze studio graficzne przygotuje potrzebny materiał służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem.

 

Druk:

Pełny kolor pozwala na umieszczenie znaków firmowych, zdjęć i grafiki oraz daje nieograniczone możliwości przy projektowaniu banera.

Kolory - Stosujemy odpowiednie profile barwne do każdego medium na którym wykonujemy druk, dzięki czemu kolory są prawidłowo odwzorowane.
 
         

Format:

Szeroki wybór formatów banerów pozwala wybrać każdemu Klientowi odpowiedni rozmiar dla siebie. Do kilku metrów szerokości i kilkunastu metrów długości.

Pamiętaj przy projektowaniu banera stosuj marginesy kilka cm, nie umieszczaj ważnych detali przy krawędzi.

 

Nośnik:

Do druku banerów stosujemy różne nośniki w zależności od zastosowania, najbardziej popularne to:

Frontlit - Przeznaczony do druku jednostronnego. Zbudowany jest z tkaniny poliestrowej powleczonej PCV. Bardzo wysoka wytrzymałość na rozdarcie. Zastosowanie jako nośnik reklamowy oświetlony od strony zewnętrznej (strona zadrukowana) światłem dziennym lub sztucznym. Poszczególne pasy frontlitu mogą być łączone poprzez zgrzewanie tworząc powierzchnię o wymiarach limitowanych tylko wytrzymałością konstrukcji nośnej banera, lub możliwościami jego zamocowania.

Backlit - jest materiałem winylowym przepuszczającym i rozpraszającym światło. Przeznaczony do oświetlenia "tylnego", podczas dnia zachowuje takie same właściwości wizualne jak frontlit. Poprzez odpowiedni projekt można uzyskać efekt day/night - czyli obraz widziany podczas dnia, w nocy przy podświetleniu banera jest uzupełniany o dodatkowe elementy. Backlit może być łączony w wieksze powierzchnie specjalnie wykonnymi zgrzewemi - niewidocznymi przy podświetleniu.

Blockout - Materiał przeznaczony do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego tam, gdzie grafika jest dwustronna i nie może się przenikać, Może miec także zastosowanie do wyciemniania pomieszczeń hotelowych czy biurowych

Siatka - Przeznaczona do dużych i bardzo dużych powierchni reklamowych (kilka set do tysięcy metrów kwadratowych) lub też do miejsc, gdzie zastosowanie pełnej struktury nośnika mogłoby spowodować uszkodzenie konstrukcji nośnej, lub nawet zerwanie banera poprzez działanie waitru. Stosowana z powodzeniem jako osłona na rusztowania przy remontach budynków. Siatka jest produkowana w szerokiej gamie gęstości, co pozwala na optymalne dobranie materiału do miejsca przeznaczenia.

 Printhub.pl Drukarnia Online