• Wybierz format / typ produktu
Przygotowanie projektu naklejki jako PDF do druku.
1. strona pierwsza PDF - projekt naklejki.
2. strona druga PDF - linia cięcia.
3. wynik nałożenia obydwu stron.
Sposób dostarczania naklejek samoprzylepnych nacinanych powierzchniowo na arkuszach
Produkujemy naklejki samoprzylepne na folii i papierze w dowolnym kształcie i rozmiarze.
Etykiety samoprzylepne na produkty chemiczne
Etykiety samoprzylepne na produkty spożywcze
Naklejki homologacyjne
Naklejki na obudowy

Naklejki i etykiety samoprzylepne

 

Do druku naklejek należy dostarczyć projekt w formacie PDF wykonany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Jeżeli gdy nie posiadasz własnego projektu, możesz zamówić go w naszej drukarni. Czas potrzebny na wykonanie projektu jest dodawany do terminu podawanego w konfiguratorze produktu.

Projekt dla naklejki o kształcie innym niż prostokąt powinien być przygotowany w taki sposób, że na pierwszej stronie pliku PDF znajduje się projekt naklejki a na drugiej kontur wykroju. Pozycja konturu odpowiadającego za cięcie na stronie drugiej powinna odpowiadać pozycji projektu naklejki umieszczonej na stronie pierwszej PDF.

 

Do druku naklejek oferujemy różne podłoża takie jak papier samoprzylepny powlekany błyszczący i matowy, papier samoprzylepny niepowlekany, folia samoprzylepna błyszcząca i matowa. Materiały te charakteryzują się różną przyczepnością do podłoża oraz wytrzymałością na panujące warunki.

 

Druk metek naklejek samoprzylepnych odbywa się w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK.

 

Naklejki samoprzylepne mogą posiadać różny kształt. Naklejki o kształcie innym niż prostokąt dostarczamy na arkuszach A3/A4 lub osobno na prostokątnych podkładach z nacięciem kształtu naklejki na powierzchni folii. Naklejki prostokątne mogą być dostarczone w stosach lub na arkuszach A4/A4.

 

W ofercie posiadamy również naklejki na foli zabezpieczającej - kruszącej się przy próbie odklejania. Tego typu naklejki można znaleźć w kategorii plomby gwarancyjne.