• Wybierz format / typ produktu

Plakaty, afisze, kalendarze plakatowe.

Druk plakatów - cennik

Drukarnia Designer kompleksowo obsłuży Państwa w zakresie wydruku plakatów.

 

Standardowe formaty plakatów dostępne w ofercie.

Druk plakatów - cena, cennik

Wykonanie:

Cały proces realizacji zlecenia (projektowanie, montaż, naświetlanie, druk, obróbka introligatorska) wykonujemy samodzielnie na miejscu bez pośredników czy podwykonawców. Dzięki temu korzystne ceny oraz terminy są gwarantowane.

 

Projekt graficzny:

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu plakatu reklamowego nasze studio za dodatkową opłatą przygotuje dla Państwa odpowiedni projekt graficzny, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem. W razie potrzeby wykonamy zdjęcia lub/i ich retusz. Dobra oprawa graficzna jest podstawą sukcesu w reklamie.

 

Papier:

Do druku plakatów stosujemy przede wszystkim papier kredowany z połyskiem w gramaturze 135g lub 200g w przypadku wymaganej większej sztywności (np. kalendarze plakatowe). Każdy rodzaj papieru zarówno kredowany jak i papier offsetowy (jak do ksero) spełnia swoje zadanie na zewnątrz, także w trakcie opadów deszczu.

 

Druk:

Plakaty reklamowe drukujemy w technologii offsetowej w palecie Euroscala CMYK na maszynie offsetowej. Jest to najlepsza dostępna technologia dla uzyskania zarówno doskonałej jakości jak i korzystnej ceny.

 

Pakowanie:

Plakaty reklamowe do formatu B2 pakujemy w kartony na płasko. W przypadku większych formatów plakaty dostarczane są w rolkach, które następnie umieszczamy w kartonach. Istnieje możliwość dostarczenia dużych plakatów reklamowych na płasko. W tym przypadku konieczna jest dostawa na palecie, która przy niskich nakładach może być znacznie droższa.

Inne:

 

Zrywka teleadresowa

Zrywka teleadresowa w plakatach reklamowych - cena

W dolnej części plakatów reklamowych można wykonać zrywkę teleadresową. Jest to rodzaj małej wizytówki, którą dzięki zastosowanej perforacji można łatwo oderwać.

 

Oprawa w listwy metalowe

listwa wykończeniowa z zawieszką w plakatach reklamowych - cennik druku

W przypadku kalendarzy plakatowych można zastosować oprawę w listwy metalowe z zawieszką, oraz laminowania folią matową lub z połyskiem.