• Wybierz format lub typ produktu, a w następnym kroku uzyskasz wycenę
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami zamontowany. Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami zamontowany.
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie gwiazdy. Drukarnia może wykonać dowolny kształt wobblera na życzenie klienta. Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie gwiazdy. Drukarnia może wykonać dowolny kształt wobblera na życzenie klienta.
<strong>Przykładowy PDF do druku kiwaka</strong><br>
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.<br>
P2. strona druga PDF - linia cięcia.<br> Przykładowy PDF do druku kiwaka
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.
P2. strona druga PDF - linia cięcia.

Wobblery, kiwaki reklamowe, sklepowe, półkowe


Jakie mają zastosowanie wobblery reklamowe?

Kiwaki montuje się do do półek sklepowych w celach promocji eksponowanego towaru. Ich elastyczny sposób zawieszenia pozwala im odginać się w dowolny sposób i wracać do pierwotnego położenia dzięki temu nie powodują uciążliwości dla klientów sklepu.


Jak przygotować projekt graficzny do druku kiwaka reklamowego w kształcie prostokąta?

Projekt graficzny wobblera powinien być przygotowany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Projekt gotowy do druku należy dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3 (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji). Przy projektowaniu zalecamy zachować marginesy minimum 3 mm oraz w przypadku tła innego niż białe spad dla 2 mm (format powiększony o 2 mm z każdej strony).


W przypadku wobblera reklamowego o kształcie innym niż prostokąt?

Projekt powinien być przygotowany w rozmiarze zgodnym z zamawianym produktem. Dokument PDF należy przygotować w taki sposób, że na pierwszej stronie znajduje się projekt kiwaka, a na drugiej kontur wykroju gotowego kiwaka. Położenie konturu cięcia na stronie drugiej powinno odpowiadać położeniu projektu na stronie pierwszej dokumentu PDF. Gotowy do druku projekt kiwaka reklamowego zapisać w formacie PDF X-3. (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji).

Co zrobić jeżeli nie posiadasz projektu do druku wobblera?

Projekt wobblera możesz zamówić w naszej drukarni. W tym celu przygotuj czytelny opis oraz materiały wysokiej jakości, które pozwolą nam go sprawnie wykonać. Termin realizacji projektu kiwaka jest ustalany indywidualnie i nie jest uwzględniony w terminie realizacji zamówienia podawanym w konfiguratorze produktu na stronie drukarni.

Jakie podłoża stosuje się do drukowania wobblerów?

Kiwaki półkowe drukujemy na wysokogatunkowym matowym papierze kredowanym 350g lub 250g zapewniającym wysoką sztywność i doskonałą jakość wydruku. Przy dużych rozmiarach kiwaków np. 150x150 mm ze względu na ich ciężar wskazane jest zastosowanie papieru lżejszego – 250g. Długie ramiona mogą nie poradzić sobie dobrze z ciężarem papieru 350g.  W przypadku dużych i ciężkich wobblerów jest możliwość wyboru sztywnych ramion aluminiowych. Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni pozwala szybko sprawdzić różnice w cenie druku na poszczególnych papierach.


Jak drukowane są wobblery reklamowe?

Standardowo druk wobblerów odbywa się w w pełnym kolorze palecie Euroscale CMYK w wysokiej rozdzielczości 2400 DPI co pozwala  odwzorować zdjęcia, napisy i znaki graficzne w najdrobniejszych szczegółach. W kolorach CMYK wydruki można zamawiać już od 100 sztuk. Druk w kolorach specjalnych Pantone pozwalających zastosować farby takie jak złoty, srebrny i inne niedostępne w palecie CMYK dostępny jest wyłącznie przy dużych seriach (dziesiątki tysięcy sztuk).

Jaki rozmiar i kształt może posiadać wobbler reklamowy?

Konfigurator na stronie naszej drukarni, umożliwia zamówienie wobblera reklamowego standardowego o kształcie okrągłym lub innego własnego wg potrzeb. W przypadku wyboru innego kształtu należy w projekcie na drugiej stronie umieścić kontur wykroju. Przy planowaniu rozmiaru wobblera należy wziąć pod uwagę jego wagę wynikającą z powierzchni reklamowej i dobrać do niej odpowiednio mocne ramię.

Jakie uszlachetnienia dostępne są w druku wobblerów reklamowych?

W celu uatrakcyjnienia wyglądu kiwaka półkowego można wybrać szereg opcji poprawiających ich wygląd.

  • Lakierowanie całopowierzchniowe mat / połysk
  • Lakierowanie wybiórcze połysk
  • Laminowanie mat / połysk / soft touch
  • Hot print złoty / srebrny i inne kolory (metaliczne lustrzane nadruki)

Jaki jest termin realizacji oraz cena drukowanych wobblerów reklamowych?

Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni błyskawicznie wylicza termin realizacji i cenę produktu. Do wyboru są dostępne dwa terminy realizacji: standardowy lub ekspresowy. Zapraszamy do kontaktu z drukarnią w celu negocjowania indywidualnego terminu realizacji zlecenia na druk wobblerów w razie potrzeby.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania

Na temat drukowanych w naszej firmie kiwaków sklepowych zapraszamy do kontaktu. Drukarnia Wobblerów czeka na Państwa pytania w godzinach od 8 - 20. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Printhub.pl Drukarnia Online