Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami zamontowany. Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami zamontowany.
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie prostokąta z zaokrąglonymi narożnikami
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie koła
Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie gwiazdy. Drukarnia może wykonać dowolny kształt wobblera na życzenie klienta. Wobbler, kiwak reklamowy w kształcie gwiazdy. Drukarnia może wykonać dowolny kształt wobblera na życzenie klienta.
<strong>Przykładowy PDF do druku kiwaka</strong><br>
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.<br>
P2. strona druga PDF - linia cięcia.<br> Przykładowy PDF do druku kiwaka
P1. strona pierwsza PDF - projekt z tłem.
P2. strona druga PDF - linia cięcia.

Wobblery, kiwaki reklamowe, sklepowe, półkowe


Jakie mają zastosowanie wobblery reklamowe?

Kiwaki montuje się do do półek sklepowych w celach promocji eksponowanego towaru. Ich elastyczny sposób zawieszenia pozwala im odginać się w dowolny sposób i wracać do pierwotnego położenia dzięki temu nie powodują uciążliwości dla klientów sklepu.


Jak przygotować projekt graficzny do druku kiwaka reklamowego w kształcie prostokąta?

Projekt graficzny wobblera powinien być przygotowany w rozmiarze zgodnym z makietą zamawianego produktu. Makieta do projektu oraz jej opis są dostępne z lewej strony konfiguratora produktu. Projekt gotowy do druku należy dostarczyć zapisany w formacie PDF X-3 (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji). Przy projektowaniu zalecamy zachować marginesy minimum 3 mm oraz w przypadku tła innego niż białe spad dla 2 mm (format powiększony o 2 mm z każdej strony).


W przypadku wobblera reklamowego o kształcie innym niż prostokąt?

Projekt powinien być przygotowany w rozmiarze zgodnym z zamawianym produktem. Dokument PDF należy przygotować w taki sposób, że na pierwszej stronie znajduje się projekt kiwaka, a na drugiej kontur wykroju gotowego kiwaka. Położenie konturu cięcia na stronie drugiej powinno odpowiadać położeniu projektu na stronie pierwszej dokumentu PDF. Gotowy do druku projekt kiwaka reklamowego zapisać w formacie PDF X-3. (sprawdź opcje eksportu do PDF w swojej aplikacji).

Co zrobić jeżeli nie posiadasz projektu do druku wobblera?

Projekt wobblera możesz zamówić w naszej drukarni. W tym celu przygotuj czytelny opis oraz materiały wysokiej jakości, które pozwolą nam go sprawnie wykonać. Termin realizacji projektu kiwaka jest ustalany indywidualnie i nie jest uwzględniony w terminie realizacji zamówienia podawanym w konfiguratorze produktu na stronie drukarni.

Jakie podłoża stosuje się do drukowania wobblerów?

Kiwaki półkowe drukujemy na wysokogatunkowym matowym papierze kredowanym 350g lub 250g zapewniającym wysoką sztywność i doskonałą jakość wydruku. Przy dużych rozmiarach kiwaków np. 150x150 mm ze względu na ich ciężar wskazane jest zastosowanie papieru lżejszego – 250g. Długie ramiona mogą nie poradzić sobie dobrze z ciężarem papieru 350g.  W przypadku dużych i ciężkich wobblerów jest możliwość wyboru sztywnych ramion aluminiowych. Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni pozwala szybko sprawdzić różnice w cenie druku na poszczególnych papierach.


Jak drukowane są wobblery reklamowe?

Standardowo druk wobblerów odbywa się w w pełnym kolorze palecie Euroscale CMYK w wysokiej rozdzielczości 2400 DPI co pozwala  odwzorować zdjęcia, napisy i znaki graficzne w najdrobniejszych szczegółach. W kolorach CMYK wydruki można zamawiać już od 100 sztuk. Druk w kolorach specjalnych Pantone pozwalających zastosować farby takie jak złoty, srebrny i inne niedostępne w palecie CMYK dostępny jest wyłącznie przy dużych seriach (dziesiątki tysięcy sztuk).

Jaki rozmiar i kształt może posiadać wobbler reklamowy?

Konfigurator na stronie naszej drukarni, umożliwia zamówienie wobblera reklamowego standardowego o kształcie okrągłym lub innego własnego wg potrzeb. W przypadku wyboru innego kształtu należy w projekcie na drugiej stronie umieścić kontur wykroju. Przy planowaniu rozmiaru wobblera należy wziąć pod uwagę jego wagę wynikającą z powierzchni reklamowej i dobrać do niej odpowiednio mocne ramię.

Jakie uszlachetnienia dostępne są w druku wobblerów reklamowych?

W celu uatrakcyjnienia wyglądu kiwaka półkowego można wybrać szereg opcji poprawiających ich wygląd.


Jaki jest termin realizacji oraz cena drukowanych wobblerów reklamowych?

Konfigurator produktu dostępny na stronie drukarni błyskawicznie wylicza termin realizacji i cenę produktu. Do wyboru są dostępne dwa terminy realizacji: standardowy lub ekspresowy. Zapraszamy do kontaktu z drukarnią w celu negocjowania indywidualnego terminu realizacji zlecenia na druk wobblerów w razie potrzeby.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania

Na temat drukowanych w naszej firmie kiwaków sklepowych zapraszamy do kontaktu. Drukarnia Wobblerów czeka na Państwa pytania w godzinach od 8 - 20. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Printhub.pl Drukarnia Online