Reklama na samochód (oklejanie)

  • Wybierz format / typ produktu
Proces aplikacji reklamy na samochód. Proces aplikacji reklamy na samochód.
Gotowa reklama na samochodzie. Gotowa reklama na samochodzie.
Autobus oklejony w naszej Drukarni Autobus oklejony w naszej Drukarni
Parking dla klientów naszej Drukarni Parking dla klientów naszej Drukarni

REKLAMA na samochód - zadbamy o Twój wizerunek


Drukarnia Designer kompleksowo obsłuży Państwa w zakresie reklamowego oklejenia samochodu.

Reklamowe oklejanie samochodów odbywa się w zamkniętym ogrzewanym pomieszczeniu w którym specjalny system utrzymuje wilgotność powietrza na stałym poziomie, pozwalając wykluczyć ładunki elektrostatyczne przyciągające kurz. Oklejanie wykonuje wyszkolony personel po kursach z aplikacji folii. To wszystko pozwala zapewnić wysoką jakość wykonania bez względu na porę roku.

Drukarnia posiada własny zamknięty, monitorowany parking i ochronę całego obiektu, dzięki temu Państwa samochody pozostawione do oklejenia będą bezpieczne.

Reklama na samochód może składać się z prostych informacji typu logo + stopka teleadresowa lub zawierać dowolne zdjęcia, które pokryją nawet cały pojazd. Klient decyduje jaki charakter reklamy mu odpowiada.

Reklamy na samochód drukujemy w jakości fotograficznej na specjalistycznych foliach (wylewanych) dopasowujących się do oklejanych powierzchni - nawet tych o trudnym kształcie. Zadrukowana folia jest następnie zabezpieczana laminatem w celu zapewnienia długowieczności i odporności na codzienną eksploatację pojazdu. W przypadku okien stosujemy folię "one way vision" - jest to perforowany materiał, który zapewnia przyzwoitą widoczność przez okno mimo występującej na nim grafiki reklamowej od zewnątrz, w tym przypadku nie zalecamy używania wycieraczek.

Pełny kolor pozwala na umieszczenie znaków firmowych, zdjęć i grafiki oraz daje nieograniczone możliwości przy projektowaniu.

Ostrość - Druk z maszyny solwentowej wysokiej rozdzielczości z modulowaną wielkością punktu, kolory nasycone druk bardzo ostry.

Kolory - Stosujemy własne profesjonalne profile barwne stworzone na z użyciem spektrofotometru dla każdego medium na którym wykonujemy druk, dzięki czemu kolory są prawidłowo odwzorowane i spójne z innymi materiałami reklamowymi zamawianymi u nas.

Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu reklamy na samochód, nasze profesjonalne studio graficzne przygotuje je dla Ciebie, służąc fachową wiedzą i praktycznym doświadczeniem.
 
Zapewniamy rozsądne terminy realizacji z możliwością znacznego ich skrócenia za dopłatą, jeżeli bardzo Ci się spieszy wykonamy reklamę na samochodzie z dnia na dzień, a nawet w ciągu kilku godzin, szczegóły są dostępne w formularzu kalkulacyjnym.
 
Skontaktuj sie z nami, a z pewnoscia doradzimy i przygotujemy indywidualna oferte cenową.

Printhub.pl Drukarnia Online